6 راه کسب درآمد آنلاین

Home » بلاگ » مقالات » کسب و کار الکترونیک » 6 راه کسب درآمد آنلاین

کسب درآمد آنلاین
نکات کسب درآمد آنلاین

تا چندسال پیش برای بسیاری از افراد ، کسب درآمد آنلاین یک رویای مطلق است. اما اکنون اگر آنها بتوانند راهی برای کسب درآمد با یک وب سایت یا پلتفرم‌های آنلاین پیدا کنند، می‌توانند از شغل خود خارج شوند و روی کارآفرینی متمرکز شوند، تا زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانند و در نهایت کنترل زمان و زندگی را به دست خود بگیرند.

نکته قابل توجه این است که کسب درآمد آنلاین یک رویا نیست. بسیاری از افراد نزدیک به یک دهه است که بصورت آنلاین به درآمد رسیده و این کار را انجام داده‌اند.

همچنین هزاران نفر دیگر را می شناسم که با راه‌اندازی وب سایت‌ها ، دوره‌ها یا استراتژی‌های منحصر به فرد بازاریابی، به روش آنلاین درآمد خود را کسب می‌کنند.

خبر خوب ما این است که اکثر استراتژی‌های درآمد آنلاین چندان پیچیده نیستند، اما مانند هر کشب‌وکاری، درآمد آنلاین شما برای رشد به زمان نیاز دارد.

شما باید علاقه، زمان و انرژی لازم را برای به دست آوردن ایده خود از ابتدا تا انتها بصورت مداوم ادامه دهید.

اگر می خواهید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید و مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، در اینجا چندین ایده، مسیر و واقعی ترین استراتژی‎ها را برای شما در نظر گرفته‌ایم:


اگر نیاز به راه‌اندازی کسب و کار از ایده تا اجرا دارید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید


شماره 1: مشاوره آنلاین

یکی از راه‌های کسب درآمد آنلاین، مشاوره است. اگر در هر زمینه ای متخصص هستید، می‌توانید افرادی را پیدا کنید که نیازمند مشاوره درمورد اهداف شخصی یا شغلی خود هستند و برای این مشاوره هزینه پرداخت می‌نمایند.

ممکن است فکر کنید تخصص شما به اندازه کافی مهم نیست که به شرکت‌های بزرگ مشورت بدهید، اما می‌توانید لیست تخصص‌هایی که مردم برای آنها هزینه می کنند را ببینید.

یکی از همکاران ما نمونه خوبی از کسی است که در یک صنعت سخت مشاوره آنلاین دارد. ایشان پس از چند سال وبلاگ نویسی، چند برند با او تماس گرفتند و از او در زمینه شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی آنلاین مشاوره خواستند.

این همکار ما بسته به برنامه و کار خود، به طور متوسط ​​4 تا 6 مشاوره در سال انجام می‌دهد. بهترین قسمت هم نرخ ساعت کار برای ایشان است.

شماره 2: دوره‌های آنلاین

اگر مهارت خاصی دارید که می‌توانید به دیگران آموزش دهید ، شما باید یک دوره آنلاین را راه اندازی کنید و بصورت آنلاین بازاریابی کنید.

حتی می‌توانید ابتدا برگزاری دوره های آنلاین را از آشپزی گرفته تا بازاریابی یا حتی فریلنسری آموزش ببینید.

برای مثال ما دوره‌ای برای مشاوران مالی که می خواهند تخصص خود را بصورت آنلاین ارائه دهند برگزار می‌نمائیم.

بیشتر افراد دوره آنلاین خود را از طریق بسترهایی مانند eseminar برگزار میکنند. با این پلتفرم می‌توانید مطالب آموزش خود را بارگذاری کرده و به مدیریت مشتریان و پذیرش پرداخت بپردازید.

شماره 3: پادکست

راه دیگر برای کسب درآمد آنلاین، میزبانی پادکست آنلاین است. چندین مورد هستن که با اجرای پادکست از طریق وبلاگ شروع نموده و از این بستر برای پیدا کردن اسپانسرها و تبلیغ کنندگان جدید استفاده می‌کنند.

ما هم اولین اسپانسر خود را در پادکست پیدا کردیم و فهمیدم که حاضرند برای هر تبلیغ در پادکست رقمی را پرداخت کنند تا یک کلیپ کوتاه در ابتدای هر پادکست به مدت 90 روز درج کنیم.

تعداد زیادی از افراد در پادکست‌های خود بسیار فعال تر از ما هستند. نگاهی به کارآفرینان پادکست به بیاندازید. براساس جدیدترین گزارش‌ها درآمد این مدل بالغ بر 400000 دلار در مارس 2018 برای یک فرد حرفه‌ای بوده است.

نکته مهم در پیشبرد پادکست ، یافتن پلتفرم منسب شما، افزایش مخاطبان و سپس یافتن راه‌هایی برای کسب درآمد و ارتباط با حامیان مالی است.

این راه ساده‌ای برای کسب درآمد آنلاین نیست زیرا کارهای زیادی وجود دارد که به نوشتن، ضبط و ویرایش پادکست مربوط می‌شود، اما هنوز هم ارزش دارد که مورد توجه قرار گیرد.

شماره 4: فروش کتاب

صنعت چاپ فیزیکی بسیار سنگین است، امروزه می‌توانید تمام مراحل نوشتن، انتشار و بازاریابی کتاب را به صورت آنلاین انجام دهید.

وب سایت هایی هستند که به شما این امکان را می‌دهند تا بدون داشتن ناشر رسمی، کتاب خود را بارگذاری و چاپ کنید.

یک وبلاگ نویس فعال را که با ما همکاری دارد، وبلاگ موفقی دارد و توانسته چندین کتاب را بصورت آنلاین منتشر کند تا منبع مداوم درآمد منفعلی برای خود ایجاد کند.

اگر فکر می کنید می توانید کتابی بنویسید که مردم مایل به خرید آن باشند، این یک استراتژی هوشمند است و باید در نظر بگیرید زیرا هزینه های راه اندازی خیلی کم است و احتمالاً شما با یک رایانه و انتخاب کلمات سر و کار دارید.

شماره 5: نویسندگی

اگر مهارت نوشتن و استعداد خلاقیت دارید ، می‌توانید برای ایجاد محتوای آنلاین نیز هزینه دریافت کنید. ما بعنوان یک فعال در زمینه تولید محتوا می‌دانیم این جریان درآمد چقدر سودمند است.

یکی از همکاران ما نوشتن مطالب را از سال 91 آغاز کرده است و هنوز هم به طور پاره وقت برای تکمیل درآمد خود محتوا ایجاد می کند.

با گذشت زمان ، او توانسته نرخ خدمات خود را دو برابر و سه برابر کند و درنظر دارد تمام وقت خود را برای نوشتن بگذارد.

کلید نویسنده مستقل شدن، کشف یک پلتفرم ، ایجاد ارتباط با افرادی که تخصص شما را بخواهند و کیفیت 100 درصدی شما است.

شماره 6: ایجاد یک انجمن آنلاین

نکته آخر اینکه ، اگرچه استراتژی‌های کسب درآمد که می توانید دنبال کنید بسته به اهداف شما متفاوت است، اما می توانید با ایجاد یک انجمن آنلاین کسب درآمد کنید.

می‌توانید یک فروم آنلاین ایجاد کرده و افراد را برای عضویت در آن ترغیب کنید. حتی می‌توانید یک گروه فیسبوکی ایجاد کنید و از نفوذ خود در آنجا برای فروش و تبلیغ محصولات استفاده کنید.

نکته آخر:

تعداد زیادی از راه های کسب درآمد آنلاین وجود دارد و مواردی که ما اینجا گفتیم فقط نوک کوه یخ است. اگر وقت ، اشتیاق و حداقل مهارت خلاقانه را دارید و با اختصاص زمان کافی ، می‌توانید یک جریان درآمد آنلاین ایجاد کنید.

پس فقط راه‌های ما را برای این کار در نظر نگیرید، شما هزاران داستان موفقیت در ادامه راه پیدا خواهید کرد که می توانید از آنها برای کسب درآمد آنلاین استفاده کنید.

یک روز حتی می‌توانید داستان موفقیت خود را بنویسید. اما اگر شروع نکنید هرگز نمی‌توانید، پس سعی کنید.

5/5 - (29 امتیاز)
7 Replies to “6 راه کسب درآمد آنلاین”
  1. ویروس کرونا باعث شد بیشتر کسب و کارها برای درآمد بیشتر وارد کسب وکار آنلاین بشوند.

  2. ممنون از وقتی که گذاشتید و به سوالاتم به صورت آنلاین جواب دادید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *