خدمات برندینگ
Branding

خدمات برندینگ

برندینگ شخصی و سازمانی

مشتریان در 3 ثانیه اول تعامل با برند نظر خود را درخصوص برند شما می‌دهند.

سئو سایت
0 +
مشاوره برندینگ
0 +
ریبرندینگ
0 +

برندسازی

خدمات برندینگ eBgroup به شرکت‌ها کمک می‌کند تا زمانیکه به تعهدات خود پایبند باشند، ماندگار بمانند. ساختن یک برند، تجربه‌ای است که افراد هنگام تعامل با کسب و کار شما دارند. 

در دنیای پر سر و صدای بی‌پایان، ما به کسب‌وکارهای کوچک کمک می‌کنیم تا با یکپارچه کردن برند با بهترین شیوه‌های بازاریابی، از بین معمولی‌هاخارج شوند. بنابراین یک برند متمرکز، خاص و منحصر به فرد ایجاد می‌شود.

نیاز به بالابر برند دارید؟ ما می‌توانیم کمک کنیم.

چرا برندینگ مهم است؟

اکثر استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک نمی‌دانند چگونه برندسازی کنند. آنها یک لوگو روی تی شرت ها و کارت های ویزیت می‌چسبانند و سپس خود را یک برند می‌دانند.

برندسازی در مورد احساسی است که افراد هنگام مواجهه با شما دارند. برندینگ ایجاد یک ارتباط معنادار با مخاطبان است.

مشتریان بالقوه شما در 3 ثانیه اول تعامل با برند شما نظری در مورد برند شما ایجاد خواهند کرد. آنها لوگوی برند شما، طراحی و محتوای شما را قضاوت می‌کنند. نتیجه آن تعیین خواهد کرد که آیا آنها به کسب و کار شما اعتماد دارند یا خیر.

مردم از برندهایی که دوست دارند و به آنها اعتماد دارند خرید می‌کنند. 91 درصد از مصرف کنندگان تمایل بیشتری به خرید از برندی دارند که به آن اعتماد دارند. اگر برندسازی ضعیفی داشته باشید، بزرگترین تکنیک‌های بازاریابی با شکست مواجه خواهند شد. 

در دنیای اینترنتی، مشتریان شما گزینه‌های زیادی برای انتخاب دارند. چرا باید کسب و کار شما را انتخاب کنند؟ برندسازی درست به شما کمک می‌کند تا از رقبا متمایز شوید، اعتماد ایجاد کنید و در نهایت فروش بیشتری را برای کسب و کار خود به ارمغان بیاورید.

مشاوره رایگان برندینگ برای صاحبان کسب و کار

چرا خدمات برندینگ؟

بیشتر افراد فکر می‌کنند برندینگ موضوع کم اهمیتی است و بعد از موفقیت کسب‌وکار هم می‌توان آن را انجام داد. بهتر است بدانید برندینگ یکی از پایه‌های موفقیت کسب و کار است. 

چرا باید از خدمات برندسازی استفاده کنیم؟

انتخاب بهترین رنگ برای لوگو، طراحی سایت یا نحوه طراحی تولید محتوای با کیفیت و یکپارچگی همه اینها نیاز به مهارت دارد. و آژانس ما نیز به این دلیل وجود دارد.

با خدمات برندینگ ما، به متخصصانی دسترسی دارید که به شما در ساختن برندتان کمک می‌کنند. این کارشناسان کسب و کار شما را ارزیابی کرده و کمک می‌کنند تا رویاهای شما را به واقعیت تبدیل شود.

آژانس برندینگ eBgroup می‌تواند در طراحی لوگو و پوستر، طراحی وب سایت و سئو سایت برای پیشبرد و موفقیت برندتان کمک کند. ما به شما کمک می‌کنیم یک بار برای همیشه برند بسازید و نیاز به ریبرندینگ نداشته باشید.

برخی از خدمات برندینگ eBgroup:

  • انتخاب نام برند
  • روانشناسی رنگ
  • سبک فونت
  • استراتژی برند
  • تحقیق مخاطب هدف
  • شعار برند
  • بریف برند
  • طراحی لوگو
  • طراحی سایت
  • کتاب برند

تشریفاتی‌ها

وب سایت اینترنتی تشریفاتی‌ها یک وب سایت عادی بود. ما نیاز به ایجاد یک برند کمک کننده و پر انرژی داشتیم که در درجه اول برای زنان و عروس و دادمادها جذاب باشد. هدف آنها این بود که مشتریان بیشتری را برای رویدادهایی مانند عروسی، تولد و سایر مناسبت های خاص جذب کنند.

ما تصمیم گرفتیم از رنگ صورتی برای تم استفاده کنیم زیرا اغلب به عنوان یک رنگ زنانه توصیف می شود. مردم اغلب رنگ را با ویژگی هایی مانند نرمی، مهربانی، مراقبت و شفقت مرتبط می‌دانند. همچنین به محتواهایی نیاز داشتیم که بدون خواندن زیاد، بفهمند که موضوع چیست. به همین دلیل است که تصمیم گرفتیم یک برنامه ریبرندینگ قوی برایشان ترتیب بدیم.


مراحل برندینگ در eBgroup

1

درباره کسب‌وکارتان به ما بگویید.

اولین قدم در فرآیند ما این است که شما پرسشنامه برندسازی ما را تکمیل کنید تا بتوانیم کسب و کار شما را بهتر درک کنیم. در پرسشنامه برندسازی، می‌توانید در مورد مشتریان، رقبا و چشم انداز کلی کسب و کار خود به ما بگویید. مهمتر از همه، شما می‌توانید آرزوهای خود را برای برند خود بنویسید و نمونه هایی از برندهای موجود را که دوست دارید به تصویر بکشید. این به ما کمک می‌کند تا شما را با خدمات برندینگ خود پوشش دهیم.

2

تهیه پیش نویس اولیه

پس از گفتگوی اولیه، ما کار روی پروژه‌ی برندسازی شما را شروع می‌کنیم. بسته به سرویسی که در انتخاب می‌کنید، جدول زمانی و نوع تحویل متفاوت است. ما نمی‌توانیم بدون کمک شما برندی را بسازیم، بنابراین باید باهم در گفتگوی مداوم باشید تا خود را در مسیر درستی قرار دهیم.

3

فرایند ویرایش پیش‌نویس

بهتر است هر آنچه را که به دنبال آن هستید در پیش نویس اول بنویسیم. اگر این کار را نکردید، نگران نباشید. ما می‌توانیم تغییراتی ایجاد کنیم و هر چیزی را که نیاز داریم ویرایش کنیم. مهم است که بازخورد خام، صادقانه و واقعی خود را به ما ارائه دهید. این به ما کمک می کند تا به دیدار و دید کلی شما نزدیکتر شویم. حداکثر دو دور ویرایش خواهیم داشت.

4

برندی بسازیم که دوست دارید

پس از انجام ویرایش‌ها، فایل نهایی پروژه را برای شما ارسال می‌کنیم. ما بسته به پروژه برندینگ شما چندین گزینه اندازه و رنگ را انتخاب خواهیم کرد. در پایان فرآیند ما، شما سفر ساختن برندی را که دوست دارید آغاز کرده اید.

بهترین روش برندسازی

ما بر اساس چند اصل کار می کنیم که معتقدیم جنبه کلیدی برندسازی موفق یک شرکت است.

ثبات: بخش کلیدی ایجاد یک برند، ثبات است. برای مثال رنگ ها و فونت ها باید مکمل یکدیگر باشند.
مشتری را هدف قرار دهید به این فکر کنید که دنبال چه کسی می روید و بر اساس آنچه که بهترین ارتباط را با آن رنگ ها دارد، خلق کنید. این اشتباه را نکنید که سعی کنید باحال به نظر برسید.
تصویرسازی بسیار مهم است. «تصاویر هزاران کلمه را بیان می‌کند»، پس این را با عناصر لوگو و عکس‌های محصول خود در نظر داشته باشید.

مزیت خدمات برندینگ eBgroup

1

از برندسازی تا تبدیل

خلاقیت عنصر فوق العاده دیجیتال مارکتینگ است. با این حال، به همین جا ختم نمی شود. ما به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا یک استراتژی برای شرکت خود ایجاد کنند و عملکرد خلاق ما را مدیریت کنند. این به ما این امکان را می دهد که یک شریک واقعی بازاریابی دیجیتال برای مشتریان خود باشیم و در کل قیف به آنها کمک کنیم.

2

کسب و کارهای همراه ما

تیم ما تقریباً در هر صنعت و بازاری تجربه دارد. وقتی با eBgroup کار می‌کنید، می‌توانید به ما اعتماد کنید. ما می‌دانیم که برای آماده سازی صحیح یک شرکت برای رفتن به بازار، جلب توجه، پرورش مخاطب و تبدیل آنها به مشتریان پولساز چه چیزی لازم است.

3

کارشناسان مستقر

ما برندینگ را به شرکت‌های دیگر برون سپاری نمی‌کنیم. تمام کارهای ارائه شده توسط eBgroup مستقیماً توسط کارشناسان ما انجام می‌شود. می‌توانید اطمینان داشته باشید که با افراد شایسته‌ای کار می‌کنید که برندسازی و بازاریابی را درک می‌کنند. 

آژانس برندینگ

هرگز زمان “عالی” برای شروع وجود ندارد. اگر برند شما خوب نیست، برای موفقیت آینده شما مضر است. ما با اتکا به تجربه خود می‌گوئیم که اگر شرکت شما برند و وب سایت جذابی نداشته باشد، بازاریابی‌تان بی اثر خواهد بود. امروزه، ظاهر و احساس شهرت آنلاین شما می‌تواند بین مشتری و بازدیدکننده تفاوت ایجاد کند.

بنابراین، نیازهای برندسازی شما چیست؟ ما دوست داریم در مورد آنها با شما صحبت کنیم. روی دکمه زیر کلیک کنید، فرم را تکمیل کنید و امروز یک جلسه با یکی از نمایندگان کسب و کار ما ترتیب دهید.

فرم آنالیز و پیشنهاد سفارشی ما

نظرات مشتریان

پیمایش به بالا
بپرس
1
چت با ما
چت با eBgroup
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟