Professional Web Design

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت شما به جذب اعتبار کسب‌و‌کارتان کمک می‌کند؟

در ebgroup ما مهارت های طراحی وب سایت حرفه ای را با تجربه و تخصص خود در دیجیتال مارکتینگ ترکیب می کنیم تا راه حل های بازاریابی  و جذب قدرتمندی را از طریق سایت ایجاد کنیم.

فرآیند طراحی سایت حرفه ای

خدمات طراحی وب سایت حرفه‌ای ما مجموعه‌ای از فرآیندها را دنبال می‌کند که با معماری اطلاعاتی، اولویت‌بندی وظایف کاربر، اهداف تبدیل و نقشه‌برداری سفر آغاز می‌شود.

 

ما از قالب های آماده استفاده نمی کنیم. در عوض، طرح‌های سفارشی می‌سازیم که متناسب با فرهنگ، سبک و پیام تجاری منحصربه‌فرد کسب و کار شما باشد. نتیجه نهایی این روش طراحی سایت ترافیک، سرنخ، و نرخ تبدیل بیشتر وب سایت و محصول نهایی سایت حرفه ای است که هم مشتری و هم تیم طراحی می توانند به آن افتخار کنند.

استراتژی توسعه وب سایت

قبل از شروع به فکر کردن در مورد سبک، باید برای شناخت شرکت و مخاطبان شما عمیقاً تحقیق کنیم. یادگیری اهدافی که برای وب‌سایت جدید در نظر گرفته‌اید، و کاوش در راه‌هایی که می‌تواند کسب‌وکار شما را ارتقا دهد، به ما امکان می‌دهد تا یک تجربه متمرکز بر تبدیل ایجاد کنیم. از این پایه‌گذاری می توانیم طرحی را برای راهنمایی  صحیح بازدیدکنندگان سایت و رسیدن به آن اهداف نهایی بسازیم.

چه هدف افزایش فروش محصول، ایجاد سرنخ، تبلیغ یک محتوای کلیدی یا نشان دادن تخصص در صنعت باشد، فرقی نمی‌کند. ما می‌خواهیم وب‌سایت شما به آن هدف دست پیدا کند. تیم eBgroup از نزدیک با شما کار خواهد کرد تا راه حلی قدرتمند، کارآمد و بسیار سفارشی برایتان ایجاد کند.

 

استراتژی طراحی سایت ما شامل چندین عنصر کلیدی است:

شناخت

شناخت اینکه چه چیزی شرکت شما را منحصر به فرد می کند و نحوه عملکرد آن برای ما مهم است. این شناخت به ما امکان می دهد تا در مورد مشتریان و مخاطبان هدف شما اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

نرخ تبدیل

ما ابتدا اهداف کسب و کار شما را در نظر می گیریم و آنها را به تعاملات آنلاین خاص و قابل اندازه گیری ترسیم می کنیم. این کار نه تنها در برنامه ریزی و طراحی به ما کمک می کند، بلکه معیاری قابل ردیابی برای سنجش موفقیت و رشد در اختیار شما قرار می دهد.

تجربه مشتری

همه بازدیدکنندگان سایت شما دنبال یک چیز نیستند. ما خواسته‌های تجربی مشتریان را مهم می‌دانیم و اقداماتی را که ممکن است در سایت انجام دهند، تعیین می‌کنیم.

فرآیند طراحی سایت حرفه ای

نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی
نمونه کار طراحی سایت ورزشی
نمونه کار طراحی سایت آزمایشگاهی

چرا ما را برای خدمات طراحی وب سایت حرفه ای انتخاب می‌کنید؟

مشتری راضی

ما به طور مداوم انتظارات مشتری را برای خدمات طراحی وب حرفه ای برآورده می کنیم. در Clutch.co ما به 39 بررسی تایید شده با میانگین 4.8 ستاره می بالیم. Clutch عمیق ترین بررسی های آژانس طراحی وب را در وب دارد که در قالب مطالعه موردی نوشته شده است - چالش ها، دامنه، ترکیب تیم، هزینه پروژه و نتایج نهایی کمی سازی شده است. ببینید مشتریان گذشته ما در مورد ما چه می گویند!

کارشناسان با تجربه

طراحان وب و اعضای تیم بازاریابی حرفه ای ما هر کدام بیش از 10 سال تجربه دارند. تمرکز آنها تنها بر ارائه طراحی استثنایی انسان محور است. شما تیم های زیادی را پیدا نمی کنید که چنین سطح تجربه ای داشته باشند! ما همیشه 100% شفاف هستیم که کدام اعضای تیم پروژه شما را بر عهده خواهند گرفت

پشتیبانی

ما می خواهیم بهترین تجربه دیجیتال ممکن را برای مشتریان و کارکنان شما طراحی کنیم. ما در جستجوی الگوهایی برای کشف چالش‌ها، انگیزه‌ها و رفتارهای کاربر، رویکردی کیفی داریم. اغلب اوقات ما به عنوان یک فرد به شدت روی یک پروژه سرمایه گذاری می کنیم و هدف ماندن سخت است. به همین دلیل است که ما نظرسنجی‌های کاربران را انجام می‌دهیم، داده‌های تحلیلی را جمع‌آوری می‌کنیم، و واکنش‌های اولیه را در مورد پیام‌رسانی، طراحی و فراخوان‌ها آزمایش می‌کنیم.

طراحی انسان محور

در طراحی ساینکو ما یک رویکرد علمی برای همسوسازی طراحی با داده ها در پیش گرفته ایم. عناصر سایت مطابق با مطالعات قابلیت استفاده ترسیم می شوند، پرسش و پاسخ کاربر بازخورد دنیای واقعی را ارائه می دهد، نقاط مشکل تعریف شده در اطراف کار می شود، سلسله مراتب وظایف اولویت ها را تعیین می کند، و زیبایی شناسی طراحی مشترک به مشتری در سبک کلی حرف آخر را می دهد. از مرحله اول، فرآیند طراحی وب حرفه ای ما برای کاربر نهایی در نظر گرفته می شود.

سوالات متداول

معمولاً چند صفحه وب سایت را سفارشی طراحی می کنید؟

ما صفحات وب سایت حیاتی را طراحی می کنیم، معمولاً 4-12. صفحاتی که برای نقطه تبدیل حیاتی هستند، کاربر را به سمت پایین قیف بازاریابی از مرحله آگاهی (صفحه اصلی، وبلاگ، منابع)، به علاقه (درباره ما، خدمات/محصولات) تا در نظر گرفتن (مطالعات موردی/ پروژه ها، چرا ما) هدایت می کنند؟ ، مشتریان / نظرات)، علاقه / ارزیابی (تماس با ما)، و خرید برای تجارت الکترونیک (سبد خرید).

چگونه مطمئن می شوید که توسعه دهندگان طرح های شما را درک کرده و آنها را به درستی پیاده سازی می کنند؟

ما همیشه یک جلسه طراحی به توسعه داریم و پس از تایید همه مدل‌ها، مشتری را شامل می‌کنیم. به این ترتیب همه در یک صفحه هستند. همچنین در ابتدای فرآیند از مفاهیم اولیه طراحی، ما با توسعه دهندگان وردپرس خود از نزدیک همکاری می کنیم تا از طراحی تا عملکرد در یک راستا بمانیم.

آیا کار خود را برون سپاری می کنید؟

نه، تیم ما کاملاً داخلی است. ما خود را یک آژانس بوتیک با کیفیت بالا می دانیم که تیم کوچکی از متخصصان دارد. هر یک از اعضای تیم بیش از 8 سال تجربه دارند.

معمولاً چند دور ویرایش برای وایرفریم ها و ماکت های وب سایت گنجانده شده است؟

شما یک دور ویرایش در وایرفریم (فاز 1) و دو دور در مرحله ماکت دریافت می کنید.

آیا از قالب ها استفاده می کنید؟

خیر، ما وب سایت شما را بر اساس تجزیه و تحلیل رقبا، تحقیقات الهام بخش، بهترین شیوه ها برای تجربه کاربر، و روند طراحی سفارشی می کنیم. این طرح قبل از شروع به کدنویسی و ساخت یک پوسته وردپرس سفارشی ارائه شده است.
پیمایش به بالا
بپرس
1
چت با ما
چت با eBgroup
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟