خدمات تولید محتوای eBgroup
Digital Marketing

خدمات دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات کلیکی - سئو - سوشال مدیا

پایگاه مشتریان خود را با استراتژی های داده محور و هدفمند رشد دهید.

چرا دیجیتال مارکتینگ eBgroup

آژانس مارکتینگ eBgroup یک آژانس بازاریابی دیجیتال پویا، همه کاره و با خدمات کامل است که برای جذب مشتریان جدید به اتفاق متکی نیست. در عوض، eBgroup به بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و مهارت های بازاریابی خود برای جذب مشتریان جدید به وب سایت خود اعتماد دارد.

ما یک شرکت ثابت نیستیم. خود را به صنایع خاصی محدود نمی کنیم. eBgroup دارای تجربه و متخصصین با دانشی برای طراحی و استفاده از سرویس‌های بازاریابی دیجیتال برای کمک به شرکت‌ها با هر اندازه در هر صنعتی است.

بسیاری از آژانس‌های به رویکردی ثابت تکیه می‌کنند که بارها یک استراتژی را به شما پیشنهاد می‌کنند و رقیب شما هم روی همان استراتژی است.

eBgroup خدمات بازاریابی اینترنتی سفارشی و اختصاصی را طراحی می‌کند که با نیازهای تجاری منحصر به کسب و کار شما هماهنگ باشد. ما تبدیل به تیم توسعه دهنده شما می شویم، شریکی که بازار و اهداف شما را درک می کند، نه فقط آژانسی که استراتژی اجرا می کند.

برخلاف بسیاری از آژانس‌های دیگر که از زرق و برق برای فروش استفاده می‌کنند و سپس مشتری را رها می‌کنند، eBgroup بر روابط و نتایج مشتری تمرکز می‌کند. ما همیشه حقیقت را ارائه می‌دهیم، نه وعده‌های دروغ، و اطمینان می‌دهیم که بودجه شما را به حداکثر بازگشت سرمایه می‌رسانیم.

نظرات مشتریان قبلی ما گویای همه چیز است. ما هر روز مشتریان جدید برای کسب و کار شما به دست می آوریم.

همین امروز با ما تماس بگیرید تا بدانید که چگونه می توانیم به کسب و کار شما کمک کنیم!

تبلیغات کلیکی
0 +
سئو سایت
0 +
شبکه اجتماعی
0 +

چگونه خدمات دیجیتال مارکتینگ باعث رشد کسب و کار می شود؟

مشتریان هدف خود را در زمان مناسب در بستر مناسب درگیر کنید

خدمات دیجیتال مارکتینگ این فرصت را برای کسب و کارها در هر اندازه ای فراهم می کند تا برای برند خود بصورت 24 ساعته و با هزینه کم بازاریابی کنند. یک شرکت دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کند تا محدوده بازار خود را گسترش و کالاها و خدمات را به مشتریان هدف خود ارائه دهید، صرف نظر از تفاوت‌های زمانی یا مکان.

همکاری با یک آژانس بازاریابی اینترنتی یکی از بهترین راه ها برای دستیابی به مشتریان بالقوه در عین حفظ یک رابطه قوی با مشتریان فعلی است. تا زمانی که کسب و کار شما حضور دیجیتالی قوی داشته باشد، مشتریان‌تان همیشه شما را پیدا خواهند کرد.

از دهه 90، شرکت دیجیتال مارکتینگ eBgroup با صدها کسب و کار برای دستیابی به اهداف آنها همکاری نموده است. در طول این سال‌ها، ما مجموعه‌ای از خدمات بازاریابی دیجیتال اختصاصی را به مشتریان خود ارائه کرده‌ایم و نتایج خوبی را کسب کرده‌ایم.

آژانس بازاریابی دیجیتال ما از یک رویکرد سیستماتیک استفاده می کند تا تمام تلاش های بازاریابی آنلاین نتایج سودآوری را ارائه دهد. همین امروز از خدمات بازاریابی اینترنتی eBgroup استفاده کنید تا به شما کمک کنیم نرخ جذب و حفظ مشتری خود را افزایش دهید.

بخش های دیجیتال مارکتینگ

به مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

نام و شماره تماس خود را وارد نمائید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ eBgroup

ایجاد شناخت برند به عنوان یک رهبر صنعت و افزایش سودآوری

سئو سایت

از طریق تحقیق دقیق کلمات کلیدی و روش‌های سئو کلاه سفید، ما می‌توانیم به شما در دستیابی به رتبه ارگانیک بالاتر و افزایش دید در نتایج جستجو کمک کنیم. شرکت بازاریابی اینترنتی ما تحقیقات گسترده ای برای کلمات کلیدی انجام می دهد، سئو داخلی و خارجی را انجام می دهد و نتایج شما را با کنسول جستجوی گوگل ردیابی می کند. این شیوه‌ها به ما اجازه می‌دهد تا سرنخ‌ها و ترافیک با کیفیت بالا را جذب کنیم و نرخ تبدیل‌های شما را به عنوان بخشی از راه‌حل‌های بازاریابی دیجیتال افزایش دهیم.

طراحی سایت اختصاصی

eBgroup وب‌سایت‌های اختصاصی، سازگار با موبایل و بهینه‌سازی شده برای موتورهای جستجو را طراحی می‌کند تا در رسیدن به اهداف کسب‌وکار به شما کمک کند و کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ شما را حمایت کند. در این مسیر ما یک سلسله مراتب بصری ایجاد می کنیم تا عناصر مهم سایت شما را برجسته و بازدیدکنندگان صفحه را تشویق کنیم تا اقدام مورد نظر شما را انجام دهند.

سوشال مدیا مارکتینگ

آماده گسترش و بازاریابی برای مخاطبان خود در شبکه‌های اجتماعی هستید؟ ما کمپین‌های خاص سوشال مدیا را برای کمک به رشد کسب‌وکار و جذب فالوور ایجاد می‌کنیم. آژانس بازاریابی دیجیتال ما اهداف شما را شناسایی می کند، معیارهای رقبا را بررسی و رفتار آنلاین مشتریان شما را ارزیابی می کند. با استفاده از داده ها و تجزیه و تحلیل، ما مدیریت برند شبکه های اجتماعیو استراتژی های تبلیغات را متناسب با کسب و کار شما توسعه می دهیم.

تبلیغات کلیکی

با کمپین تبلیغات کلیکی یا PPC مبتنی بر داده، سریع و با دقت به مشتریان خود دسترسی پیدا کنید. متخصصان PPC ما دارای گواهی AdWords هستند، بنابراین خیالتان راحت باشد. تیم ما کمپین تبلیغاتی هدفمند ایجاد می‌کند، استراتژی‌های و تاکتیک‌های هدف‌یابی شما را بهینه می‌کند و ROI شما را برای هر کلمه کلیدی نظارت می‌کند. همچنین از ترندهای فصلی برای تبلیغ محصولات شما و افزایش تعداد مشتریان و ترافیک استفاده می کنیم.

ایمیل مارکتینگ

روزانه چند ایمیل از کسب و کارها دریافت می کنید؟ eBgroup را انتخاب کنید تا کمپین های بازاریابی ایمیلی شما را برجسته کنیم. ما معمولاً خبرنامه های ایمیل را بصورت شخصی سازی شده ایجاد می کنیم تا ایمیل های شما را از پوشه های هرزنامه دور نگه داریم و مشتریان را تشویق کنیم تا اقدام مورد نظر شما را انجام دهند. تیم ما ابتدا لیست مشترکین شما را ایجاد می کند، کمپین های ایمیل را قبل از ارسال آزمایش می کند، از کلمات قدرتمند در محتوای استفاده می کند و کنجکاوی مشترکین در ایمیل های شما را ایجاد می کند.

بهینه سازی نرخ تبدیل

جذب بازدیدکنندگان به سایت تنها نیمی از راه است. بهینه سازی نرخ تبدیل یا CRO تضمین می کند که سایت شما آماده است تا آنها را به مشتری تبدیل کند. سایت باید بازدیدکنندگان بیشتری از صفحه فرود به انتهای قیف فروش منتقل کند. پس نرخ تبدیل را با خدمات CRO eBgroup افزایش دهید. شرکت بازاریابی دیجیتال ما وب سایت شما را برای جستجوی موبایلی و صوتی بهینه می کند، صفحات فرود آسان ایجاد می کند، سیستم های پرداخت تایید شده را قرار می دهد و ناوبری سایت شما را برای ارتقای نرخ تبدیل بهتر ساده می کند.

چرا کسب و کارها باید از خدمات دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند؟

با دیجیتال مارکتینگ مشتریان بیشتری را جذب و در نتایج جستجو رتبه بالایی کسب کنید.

صنعت بازاریابی آنلاین با سرعت بی سابقه ای در حال رشد است. به گفته eMarketer، کسب و کارها فقط در آمریکا بیش از 110 میلیارد دلار برای تبلیغات دیجیتال هزینه می کنند. با توجه به سرمایه گذاری بیشتر شرکت ها در زمان و منابع خود در بازاریابی آنلاین، تکیه بر تاکتیک های تبلیغاتی قدیمی برای جلب نظر مشتریان دیگر کافی نیست.

مطالعات اخیر نشان می دهد که 42 درصد از متخصصان بازاریابی کمبود داده های با کیفیت را بزرگترین مانع برای تولید سرنخ می دانند. با کمک یک شرکت بازاریابی اینترنتی قابل اعتماد، می توانید دیدی جامع از سفر و رقابت مشتری خود به دست آورید.

سرمایه خود را روی تکنیک های بازاریابی که نتایج قابل اندازه گیری ارائه نمی دهند هدر ندهید. امروز با آژانس دیجیتال مارکتینگ eBgroup شریک شوید و با راه‌حل‌های بازاریابی دیجیتال هدفمند ما تسلط خود را در بازار ایجاد کنید.

با خدمات بازاریابی اینترنتی ارزش محور، حجم فروش خود را افزایش دهید و یک پایه دیجیتالی قوی بسازید. بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند:

  • در زمان، پول و منابع صرفه جویی کنید
  • شهرت برند خود را در کانال های آنلاین بالا ببرید
  • ROI زیادی بدست آورید
  • نقاط تماس مختلف مشتری را به حداکثر برسانید
  • نتایج کمپین خود را دنبال کنید
  • مشارکت بیشتر مصرف کننده را بدست آورید
  • استراتژی های خود را بر اساس تجزیه و تحلیل و داده ها تنظیم کنید
  • رشد بلندمدت سودآور را کنترل کنید
  • از هدف گذاری دقیق مخاطبان استفاده کنید
  • نرخ تبدیل خود را بهبود ببخشید

سوالات متداول

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال تمام جنبه ها و فعالیت های بازاریابی یک سازمان، کسب و کار یا برند را در کانال های دیجیتال در اینترنت در بر می گیرد. استراتژی‌ها و تاکتیک‌های بازاریابی دیجیتال برای هدف قرار دادن مخاطبان آنلاین خاص در انواع دستگاه‌های متصل به اینترنت ساخته شده‌اند.
بازاریابی دیجیتال شامل بهینه سازی (سئو) در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ، دیده شدن و مشارکت در پلتفرم های شبکه های اجتماعی، ارتباطات بازاریابی ایمیلی، طراحی و توسعه وب سایت و برنامه های کاربردی یکپارچه برای ارتباط و تعامل با مشتریان احتمالی است.

 

بازاریاب دیجیتال یا دیجیتال مارکتر یک متخصص بازاریابی است که می داند چگونه استراتژی های بازاریابی موثر را به صورت آنلاین توسعه داده و به کار ببرد. یک بازاریاب دیجیتال ارتباط با مخاطبان آنلاین را درک می کند. آنها می توانند کاری کنند که برند شما از اولین نقطه تماس با مشتری شما در ارتباط باشد.

هر برندی باید یک نمایندگی آنلاین از تجارت خود داشته باشد. اما، اگر برای آن به درستی بازاریابی نکنید، ردپای دیجیتال شما تاثیری نخواهد داشت. هر کسب‌وکاری از یک استراتژی بازاریابی دیجیتال مداوم و جامع و پشتیبانی یک تیم بازاریابی متخصص بهره می‌برد.

بازاریابی دیجیتال از این جهت مقرون به صرفه است که می توانید پیام خود را مستقیماً در مقابل مخاطب ایده آل خود دریافت کنید. در نظر بگیرید که بازاریابی سنتی شبکه گسترده ای را در بین عموم مردم ایجاد می کند. در مقابل، بازاریابی دیجیتال رویکردی هدفمند دارد و مصرف کننده را با پیام مناسب در زمان مناسب درگیر می کند. شما می توانید به راحتی تلاش های بازاریابی دیجیتال و هزینه های مربوط به آن را اندازه گیری کنید و هزینه های غیر ضروری را کاهش دهید. این کار با کمپین های بازاریابی سنتی بسیار دشوارتر است. علاوه بر این، هزینه های مربوط به همکاری با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ به اندازه پروژه بستگی دارد.

به دنبال شرکتی باشید که برای ارزیابی نیازهای بازاریابی فعلی و آینده شما وقت بگذارد. یک آژانس دیجیتال مارکتینگ که ارزشش را داشته باشد، نوید نتایج فوری را نمی دهد، زیرا استراتژی های دیجیتال برای به دست آوردن نتیجه زمان می برد. اما به تیمی از متخصصان می بالد که می توانند نیازها و شکاف ها را در استراتژی فعلی شما شناسایی کنند. علاوه بر این، آنها با شما برای ایجاد نتایج، همسویی با اهداف شما و ارائه گزارش‌های منسجم و شفاف همکاری خواهند کرد. در مورد شرکت هایی که راه حل سریع ارائه می دهند محتاط باشید. آژانسی را با رزومه و موفقیت های ثابت شده، توصیفات مشتری و مطالعات موردی و بررسی های برجسته در سراسر خدمات خود انتخاب کنید.

فرم آنالیز و پیشنهاد سفارشی ما

نظرات مشتریان

پیمایش به بالا
بپرس
1
چت با ما
چت با eBgroup
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟