خدمات تولید محتوای eBgroup
Content

خدمات تولید محتوا

محتوا متنی - ویدئویی - پادکست

با تولید محتوا، هدف برند و تخصص خود را نشان دهید.

خدمات تولید محتوا

چرا تولید محتوا

با خدمات تولید محتوا eBgroup محتوای سطح بالا و تخصصی تولید کنید که ترافیک جستجوی ارگانیک بیشتری را تبدیل و جذب وب سایت کند.

بخش بازاریابی محتوای ما برای دسترسی به اطلاعات جمعیتی دست‌نخورده و یونیک، خدمات تحقیق در مورد کلمات کلیدی، توسعه استراتژی محتوا، تقویم محتوا، نوشتن محتوا و بازاریابی محتوا را برای شما انجام می‌دهد تا برند خود را در بازار خاص کسب و کارتان ایجاد کنید.

وبلاگ
0 +
مشاوره محتوا
0 +
تولید محتوا
0 +

محتوا نویسی یا تولید محتوا چیست؟

مخاطب هدف خود را درگیر و اعتماد مخاطب را جلب کنید

از آنجایی که شرکت‌های زیادی به بازاریابی آنلاین روی آورده‌اند و در پلتفرم‌های دیجیتالی رقابت می‌کنند، بسیاری از کسب‌وکارها نیز برای جلب توجه مخاطبان به برند خود و جلو زدن از رقبا در تلاش هستند دانش صنعت خود را به نمایش بگذارند و از طریق نوشتن محتوای مؤثر و تکنیک‌های بازاریابی محتوا، در این بازار دیجیتال اشباع شده بالا بروند.

نوشتن محتوا فرآیند ترسیم ایده ها و توسعه محتوای وب سایت است که با دستورالعمل های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مطابقت دارد. وب سایت ها به محتوای سئو شده با کیفیت نیاز دارند تا برند یا خدمات خود را به بهترین شکل نشان دهند.

اگر می‌خواهید سایت شما تصویر مثبت برند شما را به نمایش بگذارد و به اهداف فروش تان دست یابید، باید محتوای توصیفی، اصلی، قابل فهم و سئو پسند تولید کنید.

اما نه تنها این، بلکه شما باید تکنیک‌های بازاریابی محتوایی را افزایش دهید تا توجه مخاطبان را به خود جلب کنید و مشتریان بالقوه را از طریق قیف فروش به سمت خرید منتقل کنید.

تولید محتوا یا بازاریابی محتوا

تولید محتوا

نوشتن محتوای سئو شده مرحله اولیه بازاریابی محتوا است. در تولید محتوا تمرکز بر ایجاد و بهینه سازی محتوای وب بصورت پویا است تا پیام برند شما را منتقل کند و تجربه وب سایتی راخت را برای کاربران آنلاین به ارمغان بیاورد.

هنگامی که تولید محتوای وب سایت را به پایان رساندید، مرحله بعدی برنامه محتوای شما این است که آن را در کانال های مناسب تبلیغ کنید. اینجاست که بازاریابی محتوا شروع می‌شود.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوای سئو یک رویکرد بازاریابی استراتژیک است که بر انتشار محتوای مرتبط و دوستدار سئو در پلتفرم‌های آنلاین مختلف متمرکز است تا مشتری را به سمت خرید هدایت کند.

استراتژی بازاریابی محتوای دیجیتال به باید بتواند، ارزیابی اثربخشی استراتژی توسعه محتوای شما و شناسایی فرصت‌های بهبود را ارزیابی و آسان‌تر می‌کند.

سئو و تولید محتوا

با قرار گرفتن در نتایج جستجوی مرتبط، نرخ کلیک خود را افزایش دهید.

بسیاری از بازاریابان، سئو و بازاریابی محتوا را دو استراتژی متفاوت می‌دانند. برعکس، سئو ، تولید و بهینه‌سازی محتوا رشته‌های به هم پیوسته‌ای هستند که هدف یکسانی دارند:

ارائه بهترین راه‌حل ممکن برای نیازهای اطلاعاتی کاربران آنلاین.

Content seo

سئو و بازاریابی محتوا را به شکل دو استراتژی دیجیتال مارکتینگ دارای همپوشانی تصور کنید:

استراتژی تولید محتوا بر تولید محتوای با کیفیت وب سایت تمرکز دارد که برای موتورهای جستجو و کاربران آنلاین ارزش ایجاد می‌کند. از سوی دیگر، سئو با بهینه سازی محتوا و جنبه‌های فنی تر وب سایت، مانند سرعت صفحه و تحقیق و ادغام کلمات کلیدی سروکار دارد.

سئو بدون محتوای وب سایت مانند ساختن یک خانه بدون چارچوب است. اگر سایت شما حاوی محتوای مفید وب سایت نباشد، نمی‌توانید بازدیدکنندگان وب سایت را جذب کنید و کیفیت بازدید سایت خود را افزایش دهید.

به طور مشابه، اگر یک برنامه سئو بازاریابی محتوای مشخص نداشته باشید، تلاش‌های شما برای نوشتن محتوای وب خوب به هدر می‌رود.

برای اطمینان از موفقیت دیجیتال مارکتینگ ، سئو و بهینه سازی محتوا باید دست به دست هم بدهند.

کیورد ریسرچ
کلمات کلیدی موفق 90%
محتوای تخصصی
تولید محتوای غیرکپی 100%
کسب رتبه
رتبه ثابت در گوگل 98%

چرخه تولید محتوا

چرخه تولیدمحتوا در eBgroup

اینجا یک سیستم کارآمد که برای شما کار می‌کند

بخش بازاریابی محتوای ما برای ایجاد محتوای SEO به همکاری نزدیک بین متخصص بازاریابی محتوا و شما نیاز دارد.

ما می‌دانیم که چگونه موتورهای جستجو و جامعه اینترنتی را هدف قرار دهیم و شما هم مشتریان خود را بهتر می شناسید، بنابراین می خواهیم تا آنجا که می‌توانید در نوشتن محتوای سئو شده خود مشارکت داشته باشید.

 

 

در اینجا توضیحات مربوط به چرخه فرآیند تولید محتوای eBgroup  آمده است:

1- مشاوره به مشتری

شرکت eBgroup یک متخصص بازاریابی محتوایی اختصاصی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید به طور مرتب با او تماس بگیرید، توسعه استراتژی بازاریابی محتوای خود را بررسی کنید، سؤال بپرسید و هر گونه تجدید نظری را که می خواهید در محتوای خود ایجاد شود از او درخواست کنید. 

ما را در مورد مشتری ایده آل خود و احساسی که می‌خواهید هنگام بازدید از سایت و خواندن محتوا داشته باشد، راهنمایی کنید.

3- استراتژی تولید محتوا

کارشناسان ما از گزارش تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و نتایج آنالیز رقبا برای تدوین برنامه محتوای شما استفاده می‌کنند.

در این مرحله، متخصص تولید محتوای ما با سایر متخصصان دیجیتال مارکتینگ طوفان فکری می‌کند تا خلاصه محتوای وب سایت شما را ایجاد کند، کلمات کلیدی اولیه، ثانویه و ثالثی را که در سرتاسر محتوای سئوی شما مورد استفاده قرار می گیرند را شناسایی کرده و یک نقشه راه روشن در توسعه محتوای وب سایت ایجاد کند.

5- تولید محتوای سایت

نوشتن محتوا یکی از مهم ترین مراحل استراتژی بازاریابی محتوای دیجیتال است، بنابراین ما زمان و تلاش خود را برای ساختن ساختار محتوای وب سایت ، پر کردن نکات مهم و تکمیل تمام بخش‌های محتوا به کار می‌گیریم.

شما می‌توانید لحن و عبارت محتوای آنلاینی که بازدیدکنندگان شما خواهند خواند را انتخاب کنید. چه بخواهید سبک دلخواه باشد یا رسمی، تجاری باشد یا معمولی، نویسنده محتوای ما می‌تواند سبک نوشتن را مطابق با نیازهای شما تطبیق دهد.

2- تحقیق کلمات کلیدی

هنگامی که متخصص بازاریابی محتوایی ما نقاط درد بازاریابی محتوایی و انتظارات از محتوا را شناسایی کرد، به تجزیه و تحلیل رقبا و جستجوی کلمات کلیدی می‌پردازیم.

نویسنده محتوای برای انجام تحقیقات کامل و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و ایجاد استراتژی کلمات کلیدی با کارشناسان سئو همکاری نزدیک دارد. ما همچنین تجزیه و تحلیل صنعت، محک زدن رقبا و تجزیه و تحلیل محتوا را انجام می دهیم تا پایه ای قوی برای استراتژی محتوای دیجیتال شما ایجاد کنیم.

4- پروسه تحقیقات عمیق محتوا

این مرحله برای هدایت فرآیند ایجاد محتوای سئو شده توسط نویسنده محتوا و اطمینان از اینکه درک روشنی از نیازها و خواسته‌های مخاطب محتوا دریافت شده، بسیار مهم است.

نویسنده محتوای اختصاصی سایت، تحقیقات زیادی را برای آشنایی با موضوع انجام می‌دهد و از منابع مفید و استراتژی‌های موتورهای  جستجو استفاده می‌کند تا پیام برند شما یا هر گونه اطلاعات فنی را به طور موثر به مخاطبان هدف شما منتقل کند.

6- سئو محتوا

در نهایت، نویسنده محتوای وب سایت ویرایش دقیقی روی محتوای وب انجام می‌دهد تا انسجام بین بخش‌های محتوای آنلاین را بررسی و مطمئن شود که قطعه نهایی منحصر به فرد، قابل هضم و معتبر است.

شرکت ما متشکل از تیمی از نویسندگان و ویراستاران با تجربه سئو است که سخت تلاش می‌کنند تا مطمئن شوند که مطابق انتظارات شما محتوا تولید و ارائه می‌کنند.

محاسبه هزینه تولید محتوا متنی

سئو و تولید محتوای متنی

نویسنده محتوای وب سایت اختصاصی شما یک ویرایش اولیه از محتوا را انجام می‌دهد تا انسجام بین بخش‌های محتوای آنلاین را بررسی کند و مطمئن شود که قطعه نهایی منحصر به فرد، قابل هضم و معتبر است. بخش تولید محتوای ما متشکل از تیمی از نویسندگان و ویراستاران با تجربه است که تلاش می‌کنند تا محتوا مطابق انتظارات شما تهیه شود.

محتوا وبلاگی

آمار نشان می‌دهد که وب سایت هایی با وبلاگ‌های فعال 97 درصد بیشتر از رقبای خود بک لینک تولید می‌کنند. تیم تولید محتوای ما از ابزارهای پیشرفته تحقیق کلمات کلیدی استفاده می‌کند و تجزیه و تحلیل تخصصی گسترده‌ای را برای شناسایی ایده‌های محتوایی با نرخ تبدیل بالا و ایجاد فرصت‌هایی برای اشتراک گذاری در فضای آنلاین و شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهد.

محتوا وب سایت

کیفیت و ارزش محتوای وب شما تعیین می‌کند که بازدیدکنندگان صفحه بمانند یا آنجا را ترک کنند. به عنوان شرکت تولید محتوای تختصصی، ما اطمینان می‌دهیم که محتوای وب‌سایت شما استراتژی کلمات کلیدی سئو شده را منعکس می‌کند، صدای برند منحصربه‌فرد را به تصویر می‌کشد و شرکت شما را در یک نور مثبت نشان می‌دهد.

تولید محتوای خدماتی

آیا دو یا چند سرویس ارائه می‌دهید؟ یا در زمینه‌های خاصی از بازار تخصصی خود کار می‌کنید؟ تیم استراتژی محتوای ما متشکل از نویسندگان محتوا، با دانش صنعت و تخصص موضوعی متنوع است، بنابراین می‌توانید با توجه به صنعت خود، برای ایجاد محتوای تخصصی به ما اعتماد کنید. چه در بخش پزشکی، مالی، ساخت‌وساز، تولید و... باشید، فرقی نمی‌کند، محتوای شما را تحت پوشش قرار می‌دهیم!

تولید محتوای بین المللی و محلی

آیا شرکت شما به دو یا چند مکان محلی یا بین المللی خدمات ارائه میدهد؟ تیم بازاریابی محتوایی ما بسته به نیازها و خواسته‌های بازاریابی کسب و کار شما، صفحات استانی یا بین‌المللی را ایجاد می‌کند. ما از استراتژی جستجوی کلمات کلیدی جستجوگرهای جغرافیایی خاص استفاده می‌کنیم تا به مشتریان نشان دهیم که در کجا هستید و پیشنهادات برند خاص شما را در هر مکان برجسته کنیم. این شیوه‌ها تا حد زیادی سئوی محلی شما را هم بهبود می‌بخشد.

محتوا صفحه فرود

مزایای محصولات و خدمات خود را دقیق به اشتراک بگذارید و بازدیدکنندگان بیشتری را با صفحات فرود بهینه شده برای SEO به مشتریان تبدیل کنید. سرویس تولید محتوای سئو شده‌ی eBgroup صفحات فرود شما را برای تبلیغات پولی در شبکه‌های اجتماعی و کمپین‌های بازاریابی (PPC) آماده می‌کند. متخصصین محتوای ما با اطمینان محتوای وب سایت شما را برای تماس‌های CTA اصلاح می‌کند و نرخ تبدیل‌های شما را افزایش می‌دهد.

محتوای شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه‌ها برای افزایش ترافیک ورودی و نشان دادن اعتبار برند شماست. با این حال، برخی از بازاریابان، توسعه استراتژی محتوای آنلاین را بدیهی می‌دانند، بنابراین فرصت ارتباط با طرفداران و فالوورهای بیشتر را از دست می‌دهند. به‌عنوان شریک شما در زمینه نوشتن محتوا، ما به فرمت صحیح و تعداد کاراکترهای نظارتی برای هر پلتفرم توجه می‌کنیم تا محتوای شبکه‌های اجتماعی با برند شما مطابقت داشته باشد.

به مشاوره و راهنمایی نیاز دارید؟

نام و شماره تماس خود را وارد نمائید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

محتوای تبلیغاتی

چه در حال معرفی محصولات یا خدمات جدید باشید و یا در حال گسترش دامنه بازار یا تبلیغ رویدادهای شرکت خود باشید، تیم خدمات محتوای سئو شده ما می‌تواند به شما کمک کند. ما سرفصل های تبلیغاتی جذابی می‌نویسیم، تصویر توصیفی شما را کوتاه و ساده نگه می‌داریم، و CTA های قدرتمندی را برای جذب مخاطبان در هر کجا که آنلاین هستند در نظر می گیریم. شرکت محتوای ما همچنین تست‌های A/B را اجرا می‌کند تا مشخص شود کدام نسخه تبلیغاتی بیشترین جلب نظر را با مشتریان احتمالی دارد.

محتوای تخصصی

مطالعات موردی ابزارهای ارزشمندی در ایجاد ثبات و نشان دادن اصل برند شما هستند. اگر نمی‌توانید مطالعات موردی عمیق بنویسید؟ تیم بازاریابی محتوای ما استراتژی محتوای دیجیتال شما را تدوین و توصیه هایی را در مورد ساختار مطالعات موردی شما ارائه می‌دهد. هنگامی که بر روی یک ساختار خاص به توافق رسیدیم، نویسنده محتوای سئو شده‌ی ما داده های دقیق را جمع آوری و آن را به یک مطالعه موردی منحصر به فرد و قابل اشتراک تبدیل می‌کند.

مصاحبه مطبوعاتی

از طریق کمپین های روابط عمومی (PR) فوراً در معرض دید قرار بگیرید و اصالت برند خود را ثابت کنید. ما از کلمات محرک قدرتمند برای جلب توجه خوانندگان، ارائه حقایق مستقیم و استفاده از CTA و محتوای بصری برای انتقال داستان برند شما و افزایش پتانسیل فروش استفاده می‌کنیم. ما به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات نویسندگی اختصاصی، کمپین‌های روابط عمومی مؤثری را اجرا می‌کنیم تا دسترسی شما را به حداکثر برسانیم و برند شما را با افرادی که دیدگاه مشابهی دارند مرتبط کنیم.

تولید محتوای ایمیل مارکتینگ

آیا می‌توانید مشتریان بالقوه را از طریق قیف فروش خود منتقل کنید؟ تولید محتوای سئو شده‌ی ما پیام‌های هدفمندی به مخاطب ارسال می‌کند. ما ابتدا طرح محتوای ایمیل را ایجاد می‌کنیم و محتوای آنلاین را در یک کمپین سازماندهی می‌کنیم، از جذب لیدها بهره برده و محتوای آنلاین جذاب تولید می‌کنیم. نویسنده محتوای وب ما ایمیل‌های شما را قابل بررسی می‌کند تا مشترکان بیشتری را متقاعد کند که فوراً اقدام کنند.

تولید محتوای محصول

صفحات محصول باید برای عبارات جستجوی مرتبط با توضیحات محصول مبتنی بر کلمه کلیدی ساخته شود. بخش بزرگی از خدمات تولید محتوای وب ما این است که توضیحات شما را خاص، جالب و جذاب کنیم. نویسنده محتوای سئوی اختصاصی ما به دستورالعمل‌های خاص بازار تجارت الکترونیک پایبند است تا با طمینان خریداران را جذب کرده و آنها را متقاعد به خرید می‌کنید.

رپورتاژ آگهی

راه اندازی کمپین‌های رپورتاژ آگهی یک تخصص است. در رپرتاژ آگهی باید بتوانید اعتبار و اقتدار کسب‌وکار خود را با مقاله صحیح و قوی نشان دهید تا منجر به تعامل بیشتری با مخاطب شود. ما نسخه‌های متعددی از مقاله‌های تخصصی شما ایجاد می‌کنیم تا مشخص شود کدام نسخه از مقاله‌ها باعث کلیک و تبدیل بیشتر می‌شود. مهمتر از آن، نویسنده محتوای وب ما CTAهای قوی و محتوای آموزنده را برای ایجاد ترافیک و فروش تکراری ایجاد می‌کند.

سوالات متداول

بازاریابی محتوای سئو یک رویکرد بازاریابی استراتژیک است که بر انتشار محتوای مرتبط و دوستدار سئو در پلتفرم‌های آنلاین مختلف متمرکز است تا مشتری را به سمت خرید هدایت کند.

بستگی دارد. بازاریابی محتوا یک تاکتیک عالی است که تقریباً در هر صنعتی قابل انجام است. به طور معمول، وب سایت هایی که به طور منظم محتوای جدید تولید می‌کنند، ترافیک بیشتری هم دریافت می‌کنند.

همچنین، باید در نظر داشته باشید که اجرای بازاریابی محتوا به طور قابل توجهی ارزان تر از بسیاری از اشکال دیگر بازاریابی است و می‌تواند به تقویت برنامه‌های دیگر بازاریابی موجود شما، مانند بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ کمک کند.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ کسب و کار یک رویکرد کل نگر و تصویری بزرگ از برنامه‌های بازاریابی دیجیتال است. هنگامی که با eBgroup شریک می‌شوید، ما به شما در مورد انواع خدمات بازاریابی دیجیتالی که بیشترین سود را برای کسب و کار شما دارند، مشاوره می‌کنیم.

هنگامی که در مورد خدمات تولید محتوا به توافق رسیدیم، یک استراتژی سفارشی و جامع ایجاد خواهیم کرد که تضمین می‌کند همه ابتکارات بازاریابی محتوایی در آن به کار گرفته شود.

بله، ما معمولا برای مشتریان تقویم محتوای ماهانه تولید می‌کنیم، اما خدمات تولید محتوا سفارشی را نیز ارائه می‌دهیم. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در مورد نیازهای خود مشاوره بگیرید.

B2B به “ارتباط کسب و کار با کسب و کار” اشاره دارد. بنابراین، بازاریابی محتوای B2B محتوایی است که توسط یک کسب‌وکار برای بازاریابی به کسب‌وکار دیگر، به جای مصرف‌کننده، ایجاد می‌کند. ما خدمات خاص SEO B2B را ارائه می‌دهیم و تیم نویسندگان حرفه ای ما هیچ مشکلی برای ایجاد محتوای B2B ندارند.

اندازه‌ای استاندارد برای محتوای وبلاگ وجود ندارد. یعنی نمی‌توان گفت محتوای کوتاه از محتوای بلند بهتر عمل می‌کند و یا برعکس.

وقتی ما یک مقاله وبلاگ می‌نویسیم، طول آن تابعی از موضوع است. اگر موضوع به 500 کلمه نیاز دارد، نوشتن بیش از حد آن زیاده‌گویی است. چراکه هدف این است موضوع به طور کامل و به روشی مفید و مختصر هم برای موتورهای جستجو و هم برای مخاطبان پوشش داده شود.

تیم ما متشکل از نویسندگان فنی بسیار توانا با مجموعه‌ای متنوع از تجربه در زمینه‌های صنعتی، پزشکی، ورزشی، هنری و است. اگر موضوع بسیار فنی باشد، مانند پزشکی یا حقوقی، ممکن است نیاز به یک مشاور فنی مکمل داشته باشید. در این موارد، ما یک برنامه بازاریابی محتوا تهیه می‌کنیم و نیاز محتوایی را به نویسنده مورد نظر انتقال می‌دهیم.

کلیه خدمات ما از جمله تولید محتوا با فاکتور رسمی ارائه می‌گردد.

فرم آنالیز و پیشنهاد سفارشی ما

نظرات مشتریان

پیمایش به بالا
بپرس
1
چت با ما
چت با eBgroup
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟