بهترین شرکت طراحی سایت چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین شرکت طراحی سایت

داشتن یک وب سایت عالی صرف نظر از نوع کسب و کار، بسیار مهم است. در واقع، امروزه نه تنها کسب و کارها بلکه حتی افراد کارشناس و حرفه‌ای‌ هم به یک وب سایت خوب برای ساختن برندهای شخصی خود نیاز دارند. و در بیشتر موارد، سازمان‌ها و متخصصان به دنبال بهترین شرکت طراحی وب سایت هستند تا بتواند به حضور آنلاین آنها کمک کنند.

اما مشکل این است که همه شرکت‌هایی که خدمات طراحی وب سایت ارائه می‌دهند یکسان نیستند. برای داشتن یک تجربه عالی از طراحی وب سایت از ابتدا تا انتها، مهم است که ویژگی‌های یک شرکت طراحی وب سایت خوب را بدانید و مشخص کنید.

چرا طراحی سایت باید انجام داد؟

وب سایت را می‌توان به عنوان ستون فقرات کسب و کارهای نوین برای ارائه خدمات و محصولات در نظر گرفت. یعنی بهترین رویکرد برای ارتباط با مشتریان مشتریان در سطح جهانی داشتن یک وب سایت خوب است. هر زمان که یک کسب و کار راه اندازی می‌کنید، حتماً باید یک وب سایت برای آن ایجاد کنید.

بهتر است بدانید هر چقدر هم ابزارهای زیادی برای طراحی سایت موجود باشد، اما باز هم طراحی یک وب سایت کار آسانی نیست.

لزوم شناخت بهترین شرکت طراحی وب سایت

طراحی وب سایت، مفهومی است که دائماً عملکرد و دوام آن تغییر می‌یابد. این تغییرات عمدتاً با به روزرسانی الگوریتم‌ها در موتورهای جستجو اعمال می‌گردد. یعنی بعنوان یک اصل الگوریتم گوگل تغییر دهنده اصلی بازی برای ثبات وب سایت است.

به روزرسانی منظم موتورهای جستجو نقش مهمی در خدمات طراحی وب سایت ایفا می‌کند. اگر با آخرین به روزرسانی الگوریتم‌ها همگام نباشید، وب سایت شما هرگز در جستجوی گوگل نمایش داده نمی‌شود.

به زبان ساده‌تر، موتورهای جستجو به این موضوع که وب سایت شما کیفیت گرافیکی بالایی دارد یا محصولات جذابی را ارائه می‌دهد، کمتر توجه می‌کنند و شما باید دائماً برای تأیید به روزرسانی‌های الگوریتم موتور جستجو روی وب سایت کار کنید. بنابراین، دلیل اصلی برای همکاری با شرکت‌های برتر طراحی و توسعه وب سایت در ایران همین موضوع است.

امروزه وب سایت به محبوب‌ترین منبع برای ایجاد فروش تبدیل شده است. هنگامی که تمام دنیا آنلاین است، داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما یک امتیاز مثبت برای موفقیت است.

یک وب سایت با طراحی خوب می‌تواند درآمد زیادی برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد و در یک بازه زمانی بسیار کوتاه آگاهی برند شما را ایجاد می‌کند. داشتن وب سایت بیشتر به یک ضرورت واقعی تبدیل شده است تا یک انتخاب.

اما داشتن یک وب سایت کافی نیست، شما باید به همان اندازه که وب سایت را به صورت خلاقانه طراحی می‌کنید، آن را به درستی نیز توسعه دهید.

ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی وب سایت

طراحی و راه اندازی یک وب سایت بدون در نظر گرفتن عناصر UI، UX، توسعه و استراتژی‌های سئو مناسب شبیه به بدن بدون روح است. پس بیائید با هم موارد مهم مربوط به طراحی سایت را بررسی کنیم تا بتوانید بهترین شرکت طراحی سایت در ایران را برای خود انتخاب کنید.

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت کار سختی است. تعداد زیادی از شرکت‌ها آماده طراحی و توسعه وب سایت برای شما هستند. فراوانی خدمات و فناوری‌های طراحی سایت، انتخاب را چالش برانگیزتر کرده است. از آنجایی که وب سایت شما اولین دری است که با آن به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید، باید طوری طراحی شود تا کامل و بی‌نقص باشد.

در اینجا چند ویژگی را نام خواهیم برد که باید هنگام انتخاب یک شرکت طراحی سایت به دنبال آن‌ها باشید:

تجربه و دانش در زمینه طراحی وب سایت

شیوه‌های طراحی وب سایت در حال تغییر هستند. ترندهای چند سال پیش ممکن است امروز دیگر قابل اجرا نباشند. برای مثال، طراحی‌های وب‌سایتی که سازگار با موبایل نیستند، الان منسوخ شده‌اند. با توجه به تعداد کاربران موبایلی که به شبکه جهانی وب متصل می‌شوند، اکنون داشتن یک طراحی وب سایت سازگار و بهینه سازی شده با موبایل ضروری است.

تجربه بهترین معلم مخصوصاً برای طراحان وب سایت است. طراحان وب که مدت زیادی در این صنعت کار کرده باشند به احتمال زیاد با ترندها و رایج‌ترین مزایا و معایب هر رویکرد طراحی وب آشنا هستند.

هنگام کار با طراحان با تجربه‌ی وب سایت، این فرصت را دارید که از آن‌ها بپرسید که نظر آن‌ها در مورد طراحی سایت شما چیست. این کار به شما کمک می‌کند از اشتباهات مهم در طول مسیر جلوگیری کنید. به عنوان یک قاعده کلی، هرچه درخواست طراحی وب‌سایت شما پیچیده‌تر باشد، طراح وب باید تجربه بیشتری داشته باشد.

آنچه شما باید بخواهید این است که یک شرکت طراحی وب سایت حداقل پنج سال سابقه کار داشته باشد. این تجربه برای آگاهی از ترندهایی که نقش مهمی در وب سایت مشتری بازی می‌کنند، کافی است.

آشنایی با اصول Front-End و Back-End

برای هر وب سایتی مهم است که از نظر زیبایی شناختی و در عین حال کاربردی درست طراحی شده باشد. این کار تنها در صورتی امکان‌پذیر است که شرکت طراحی سایت در هر دو جنبه front-end و back-end در ساخت یک وب سایت دانش داشته باشد.

آشنا به سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ

بهتر است که مشتریان به شرکت‌هایی سفارش دهند که خدمات بازاریابی دیجیتالی غیر از طراحی وب را هم ارائه می‌دهند. دانستن کل خدمات دیجیتال مارکتینگ این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا وب سایتی داشته باشد که می‌تواند با شبکه جهانی وب امروزی سازگار باشد. به عنوان مثال، اگر یک شرکت در مورد سئو نیز خدمات بدهد، می‌توانید انتظار داشته باشید که طراحی وب سایت شما فضای کافی برای محتوا داشته باشد.

علاوه بر این، به یاد داشته باشید که داشتن وب سایت به تنهایی کافی نیست. به احتمال زیاد، شما به کمک سایر کارشناسان بازاریابی دیجیتال برای دستیابی به مخاطبان بیشتر و تعامل مداوم با آن‌ها نیاز خواهید داشت. خدمات آن‌ها می‌تواند مکمل وب سایت شما باشد.

نمونه کارهای قوی و شایسته

شما باید به کارهای گذشته شرکت‌های طراحی سایت نگاه دقیق‌تری بیندازید. کارهای گذشته آن‌ها چیزهای زیادی را در مورد آنچه شرکت طراحی سایت انجام می‌دهد به شما می‌گوید. سعی کنید ببینید که آیا وب سایت مشتریان قبلی آن‌ها اشکالاتی دارد یا از نظر زیبایی‌شناسی جذاب است یا خیر؟

همچنین بررسی کنید آیا شرکت طراحی سایت روی طرح‌های مشابهی که می‌خواهید داشته باشید کار کرده‌اند یا خیر. به این ترتیب، ایده‌ای دارید که آیا آن‌ها می‌توانند طرحی را که شما می‌خواهید انجام دهند یا خیر.

تیم طراحان وب سایت

برای هر شرکت طراحی وب سایت، اندازه اهمیت دارد. هر چه طراحان وب با تجربه‌تر روی یک پروژه کار کنند، کارها سریعتر می‌توانند انجام شوند. و به همین دلیل است که نیروی انسانی یکی دیگر از نکات مهم شرکت طراحی سایت خوب است.

سعی کنید نگاه دقیق‌تری به تعداد طراحان وب یک شرکت طراحی سایت بیندازید. شاید نخواهید با شرکتی کار کنید که نیروی انسانی محدودی دارد، چراکه به احتمال زیاد کار شما را برون سپاری می‌کند.

یک شرکت طراحی وب‌سایت بسیار معتبر نام طراحان وب خود را در تیم خود به نمایش می‌گذارد. اگر نبود، می‌توانید از آن‌ها بپرسید. شما سعی کنید بدانید که چند نفر روی وب سایت شما کار می‌کنند و سعی کنید زمان مورد انتظار را بدانید.


خدمات طراحی سایت

سرویس طراحی سایت یکی از سرویس‌های شرکت ebgroup است. طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی، شخصی تنها چند مورد از خدمات طراحی سایت ebgroup است که با وردپرس یا اختصاصی؛ سایت طراحی می‌شود.

قیمت مناسب

بسیاری از مردم بهترین قیمت را برای طرح خود می‌خواهند. جدا از بودجه، شما باید نرخ معمول طراحی وبسایت را در منطقه خود بدانید. سعی کنید با مقایسه شرکت‌های مختلف قیمت مناسب را با هم مقایسه و تعیین کنید.

همچنین، فقط به سراغ ارزان‌ترین گزینه نروید. به یاد داشته باشید که ارزان‌ترین گزینه ممکن است بهترین گزینه برای شما نباشد. همیشه کیفیت کار آن‌ها را نیز بررسی کنید. ممکن است قیمت ارزان باعث شود وب سایت را توسط یک شرکت دیگر طراحی مجدد کنید.

فرآیند را از شروع تا پایان کنترل کنید

شما باید با یک شرکت طراحی وب سایتی کار کنید که رویکرد آن‌ها در طراحی وب بسیار سیستماتیک باشد. شما نباید با شرکتی کار کنید که زمان مشخصی برای اتمام کار به شما نمی‌دهد.

یک شرکت طراحی وب خوب به احتمال زیاد قبل از شروع به طراحی و کدنویسی وب سایت، نمونه‌ای را برای تائید ارائه می‌دهد.. متأسفانه، همه این نوع رویکرد سیستماتیک برای نحوه مدیریت پروژه‌ها ندارند.

ارتباط خوب

با شرکت‌هایی کار کنید که در هر زمان و در صورت داشتن نگرانی در مورد کار، به آن‌ها دسترسی داشته باشید. با شرکتی که به رضایت مشتری اهمیت نمی‌دهند، همکاری نکنید.

حتماً نباید هر لحظه در دسترس باشند. اما پاسخ سریع به ارتباطات ایمیلی، یا برخی دیگر از شرکت‌های بزرگ طراحی وب پشتیبانی چت را ارائه می‌دهند.

در دسترس بودن و پشتیبانی قوی پس از فروش

به خاطر داشته باشید که هنگام استفاده از وب سایت ممکن است مشکلاتی در طول مسیر بوجود آید. بهترین افراد برای تماس در صورت نیاز به کمک، کسانی هستند که در پروژه مشارکت داشتند. اگر وب سایتی دارید و به کمک نیاز دارید، باید یک شرکت تیم یا افراد لازم را برای نگهداری و پشتیبانی وب سایت شما داشته باشد.

نظرات و نقدهای خوب

اگر می‌خواهید نگاهی دقیق‌تر وضعیت شرکت طراحی سایت داشته باشید حتماً به نظرات مشتریان قبلی بیندازید. سایر مشتریان در مورد شرکت چه می‌گویند؟ آیا شرکت طراحی وب پس از اتمام پروژه‌ها، پشتیبانی خوبی ارائه کرده است؟ آیا شرکت مهلت تعیین شده توسط مشتری را رعایت کرده است؟ اینها برخی از سوالاتی است که مشتریان گذشته آن‌ها می‌توانند به آن‌ها پاسخ دهند.

جوایز نیز می‌توانند نمونه‌ای از موفقیت باشد. آیا شرکت برنده جوایز طراحی شده است؟ معمولا جوایزی به شرکت‌هایی تعلق می‌گیرد که نوآوری و خلاقیت را به نمایش بگذارند.

نتیجه گیری

داشتن یک طراحی وب سایت خوب معمولا اولین گام برای ایجاد یک حضور آنلاین قوی است. گاهی اوقات، به متخصصان طراحی سایت نیاز دارید تا در این زمینه طرح‌های شما را پیاده کنند.

پیدا کردن یک شرکت طراحی وب سایت خوب با توجه به تعداد شرکت‌های موجود می‌تواند مشکل باشد. اما با جستجوی این ویژگی‌ها، پیدا کردن یک شرکت خوب ممکن می‌شود که بتوانید آن را پیدا کنید. پس از انتخاب اعتماد کن تا کار به خوبی پیش رود.

سوالات متداول

5/5 - (132 امتیاز)

اشتراک گذاری

5 دیدگاه دربارهٔ «بهترین شرکت طراحی سایت چه ویژگی‌هایی دارد؟»

 1. به نظر بهترین شرکت طراحی سایت شرکتی هست که با حوصله و با صبر با مشتری برخورد کنه و به نظراتش احترام بزار و درست راهنمای کنه.

  1. سلام

   ممنون

   بله ما هم این مورد رو در شرکت مورد نظر قرار داده ایم

 2. یه جوری شده که شرکت ها خودشون رو بهترین شرکت طراحی سایت می دونند اما به نظر من بهترین شرکت طراحی سایت اونه که خوب پشتیبانی کننه.

 3. گرفتن مشاوره درست قبل از طراحی سایت خیلی تو هزینه ها به کسب و کارها کمک می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرور

مطالب مرتبط

برندسازی کلینیک پزشکی

برندسازی کلینیک پزشکی

برندینگ یکی از عناصر کلیدی در موفقیت هر سازمان و تجارت است، حتی در زمینه‌ی کلینیک‌های پزشکی. در این مقاله، به بررسی اهمیت و اجزای

فیجیتال مارکتینگ

بررسی فیجیتال مارکتینگ

آیا تا کنون کالایی را آنلاین خریده و انتخاب کرده‌اید که در فروشگاه آنرا تحویل بگیرید، یا یک کد QR را در فروشگاه اسکن کرده‌اید

پیمایش به بالا
بپرس
1
چت با ما
چت با eBgroup
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟