تاثیر طراحی سایت بر افزایش فروش

افزایش فروش

شما می‌خواهید روی بازدیدکنندگان جدید سایت تأثیر مثبتی داشته باشید. می‌خواهید آنها به محصولات یا خدمات شما علاقه مند شوند و مشتری شوند. اگر طراحی سایت با فروش شما همتراز نباشد، اولین تأثیر منفی را در بین مخاطبان خواهید گرفت. زیرا 94 درصد از اولین برداشت‌ها به طراحی سایت شما مربوط می‌شود.

طراحی سایت شما نه تنها باید تاثیر اولیه بگذارد، بلکه باید این قدرت را داشته باشد که تعیین کند آیا کسب و کار شما موفق به فروش می‌شود یا خیر. طراحی سایت  چگونه می‌تواند فروش را بهبود بخشد؟ به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید که چگونه اصلاح و طراحی مجدد سایت می‌تواند به افزایش درآمد کسب و کار شما کمک کند!

اگر می‌خواهید از آخرین ترندهای بازاریابی دیجیتال و نکات کاربردی برای استفاده از طراحی وب و بازاریابی برای افزایش سود را دریافت کنید، ما را در شبکه‌های اجتماعی هم دنبال کنید!

طراحی سایت چگونه می‌تواند فروش را بهبود بخشد؟

طراحی سایت این قدرت را دارد که به شما در افزایش فروش و بهبود درآمد شرکت کمک کند. خُب چگونه طراحی وب سایت می‌تواند فروش را بهبود بخشد؟

بیایید به چند آمار که تأثیر طراحی سایت بر فروش را نشان می‌دهد نگاه کنیم:

75 درصد از نظرات در مورد اعتبار وب سایت از نوع طراحی سایت است

وقتی کاربران به سایت شما نگاه می کنند، بر اساس طراحی شما مشخص می‌کنند که آیا شما معتبر هستید یا خیر. بنابراین، اگر طراحی فعلی شما قدیمی باشد، بازدیدکنندگان شما را قابل اعتماد نخواهند دید و از سایت شما دوری خواهند کرد. این باعث می‌شود که شما فروش کسب و کار خود را از دست بدهید.

وقتی طراحی سایت فروشگاهی و فروش خود را اصلاح می‌کنید، اعتبار سایت خود را بهبود می‌بخشید. یک وب سایت تمیز و مدرن باعث می‌شود که بازدیدکنندگان هنگام مرور یا خرید در صفحه شما احساس راحتی کنند. در نتیجه، آنها به احتمال زیاد از کسب و کار شما خرید می‌کنند.

بهبود و بازطراحی سایت شما می‌تواند اعتبار آن را افزایش دهد تا منجر به افزایش فروش برای شرکت شما شود.

89 درصد از مردم پس از تجربه کاربری ضعیف (UX) از سایت رقیب خرید می‌کنند

آیا می‌خواهید بدانید طراحی وب چگونه می‌تواند فروش را بهبود بخشد؟ با مشاهده اینکه طراحی وب سایت شما چگونه بر تجربه کاربر تأثیر می‌گذارد، شروع کنید.

اگر سایت شما قدیمی باشد استفاده از آن دشوار است و بازدیدکنندگان در آن نمی‌مانند. آن‌ها سایت شما را ترک می‌کنند و از وب‌سایت رقیب بازدید می‌کنند و در نتیجه فروش از دست می‌رود.

با این حال، وب‌سایتی که تجربه مثبتی را با طراحی عالی ارائه می‌کند، افراد را در سایت شما درگیر نگه می‌دارد. نه تنها آنها را با یک سایت بصری جذاب جذب خواهید کرد، بلکه وب سایتی خواهید داشت که برای مخاطبان شما کاربردی و آسان است. این طراحی بهبود یافته منجر به تعامل و فروش بیشتر برای کسب و کار شما می‌شود.

38 درصد از مردم در صورت عدم جذابیت وب سایت، دیگر با آن ارتباط برقرار نمی‌کنند

اگر طراحی سایت شما از نظر بصری جذاب نباشد، مردم دیگر با آن ارتباط برقرار نمی‌کنند. مخاطبان شما می‌خواهند با سایت هایی تعامل داشته باشند که از نظر بصری جذاب هستند و توجه آنها را به خود جلب کنند. یک وب سایت قدیمی می‌تواند باعث ترک افراد شود، به این معنی که آنها به فروش شرکت شما تبدیل نمی‌شوند.

با این حال، با سرمایه گذاری در طراحی سایت، می‌توانید فروش و درآمد بیشتری را برای کسب و کار خود به ارمغان بیاورید. می‌توانید سایتی از نظر بصری جذاب‌تر ایجاد کنید که توجه مخاطبان شما را به خود جلب کند و آنها را وادار به تعامل با محتوای شما کند.


خدمات طراحی سایت

سرویس طراحی سایت یکی از سرویس‌های شرکت ebgroup است. طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی، شخصی تنها چند مورد از خدمات طراحی سایت ebgroup است که با وردپرس یا اختصاصی؛ سایت طراحی می‌شود.

5 راه برای بهبود طراحی وب سایت برای افزایش فروش

حالا که اهمیت طراحی وب  برای فروش را می‌دانید، زمان آن رسیده است که به این موضوع بپردازید که چگونه می‌توانید طراحی سایت خود را برای افزایش فروش بهبود ببخشید.

1- طراحی سایت واکنشگرا و یکپارچه داشته باشید

وقتی اهمیت طراحی وب فروش را بدانید، می توانید تأثیر داشتن یک سایت کاربردی که برای مخاطبان جذاب باشد را درک کنید. اولین قدم برای افزایش فروش، یکپارچه سازی طراحی واکنشگرا است. طراحی ریسپانسیو تضمین می کند که سایت شما با هر دستگاهی که شخص استفاده می‌کند سازگار است.

اگر شخصی از طریق دستگاه تلفن همراه خود به وب سایت شما دسترسی پیدا کند، طراحی ریسپانسیو تضمین می‌کند که سایت شما با صفحه نمایش کوچکتر هم سازگار است. یعنی کاربران همان تجربه فوق العاده ای را خواهند داشت که اگر از طریق دسکتاپ به سایت شما دسترسی داشته باشند، خواهند داشت. شما باید طراحی ریسپانسیو را در سایت خود ادغام کنید زیرا بیش از 60 درصد از مصرف کنندگان از وب سایت‌های ریسپانسیو موبایلی خرید می کنند.

یک طراحی سایت که ریسپانسیو باشد می‌تواند به شما در افزایش فروش برای کسب و کارتان کمک کند.

2- دکمه‌های Calls to Action (CTA) خود را در سایت برجسته کنید

اگر می‌خواهید با طراحی سایت، فروش خود را افزایش دهید، روی فراخوان‌های خود تمرکز کنید. هنگامی که مخاطبان شما اطلاعات سایت شما را دوست دارند و می‌خواهند قدم بعدی را بردارند، به دنبال CTA می‌گردند تا آنها را راهنمایی کند. اگر CTA های شما در صفحه برجسته نباشند یا به مخاطبان خود نگویند که چگونه ادامه دهند، فروش برای کسب و کار خود را از دست خواهید داد.

می‌توانید با ایجاد CTAهایی که از صفحه شما بازدید می‌گیرند، فروش را افزایش دهید. به این مثال از اپل نگاه کنید.

دکمه Calls to Action سایت اپل

گاهی باید از تصاویر اصلی استفاده کنید – عکس‌های استوک یا گرافیک‌ها ممکن است غیرشخصی به نظر برسند، و این احتمال وجود دارد که مخاطبان شما آن‌ها را در سایت‌های دیگر مشاهده کنند.

افزودن تصاویر بصری به وب سایت به شما کمک می کند تا مدت زمان بیشتری سرنخ ها را درگیر کنید، که منجر به فروش بیشتر برای شرکت شما می‌شود.

4- یک منو ناوبری سازمان یافته ایجاد کنید

اگر هنوز می‌پرسید، «چگونه طراحی سایت می‌تواند فروش را بهبود بخشد؟» وقت آن است که به یکی از حیاتی ترین جنبه‌های طراحی سایت نگاه کنید: اصول منو ناوبری سایت شما.

هنگامی که در طراحی سایت سرمایه گذاری می‌کنید، روی ایجاد یک منو سازمان یافته تمرکز کنید که استفاده از آن آسان باشد. با پیمایش سازمان‌یافته، مردم می‌توانند محصولات یا خدمات شما را سریع‌تر و آسان‌تر بیابند، و این امر باعث می‌شود آنها به فروش برای کسب‌وکار شما تبدیل شوند.

به عنوان مثال منو سایت اپل بر اساس محصولاتی که می‌فروشند سازماندهی می‌شود. آن‌ها دسته‌های جداگانه‌ای برای رایانه‌ها، آی‌پدها و آیفون‌های خود و همچنین ساعت‌ها و تلویزیون‌های خود دارند. این مدل پیمایش یافتن محصول مورد نیاز را برای خریداران آسان می‌کند. وقتی نوبت به پیمایش سایت شما می‌رسد، باید مطمئن شوید که آن را به درستی سازماندهی کرده‌اید، تا مخاطبان شما بتوانند اطلاعات مرتبط را پیدا کنند. از دسته بندی های گسترده استفاده کنید و زیر مجموعه‌های مرتبط را در زیر آنها سازماندهی کنید.

منو سایت اپل

این کار به شما کمک می کند تا منو ناوبری سازمان یافته ایجاد کنید، بنابراین مخاطبان شما می توانند اطلاعات را سریع پیدا کنند.

5- از فضای سفید استفاده کنید

اگر می‌خواهید با طراحی سایت، فروش خود را افزایش دهید، مطمئن شوید که از فضای سفید به درستی استفاده می‌کنید. بسیاری از شرکت‌ها این اشتباه را مرتکب می‌شوند که سعی می کنند همه قسمت‌های وب سایت خود را با اطلاعات یا تصاویر بصری پر کنند. با این حال، واقعیت این است که بارگذاری بیش از حد سایت می‌تواند آن را برای مخاطبان شما حواس پرت تر و طاقت فرساتر کند.

فضای سفید در طراحی سایت حرفه‌ای ضروری است. به شما این امکان را می‌دهد که یک سایت تمیز داشته باشید و مخاطبان خود را بر روی اطلاعات مهم متمرکز کنید. وب سایت اپل نمونه ای عالی از استفاده از فضای سفید برای تمرکز بازدیدکنندگان است.

سایت اپل

هنگامی که از فضای سفید استفاده می‌کنید، مخاطبان خود را بر روی اطلاعات حیاتی متمرکز می‌کنید و آنها را مجبور می کنید که مدت بیشتری در سایت شما درگیر باشند. زمان تعامل طولانی تر منجر به افزایش فروش برای کسب و کار شما می‌شود.

6- سرعت سایت خود را افزایش دهید

آیا می‌دانستید که سایت‌های با سرعت پائین سالانه ۲.۶ میلیارد دلار درآمد از دست می‌دهند؟ اگر سایت شما به سرعت بارگیری نشود، فروش کسب و کار خود را از دست خواهید داد. اما با طراحی سایت حرفه‌ای، می‌توانید زمان بارگذاری سایت خود را بهبود بخشید و در نتیجه فروش بیشتری را برای شرکت خود به دست آورید.

برای مشاهده زمان بارگذاری فعلی سایت خود، می توانید URL خود را در Google PageSpeed Insights وارد کنید و زمان بارگذاری فعلی سایت خود را مشاهده کنید. اگر سایت شما مناسب نیست، می‌توانید از پیشنهادات گوگل استفاده کنید و سعی کنید سایت خود را بهبود ببخشید تا به بارگذاری سریع‌تر آن کمک کنید. همچنین اگر وقت ندارید یا نمی‌دانید برای بهبود طراحی سایت خود از کجا شروع کنید، می‌توانید روی خدمات سئو تکنیکال آژانس دیجیتال مارکتینگ eBgroup استفاده کنید.

افزایش فروش با طراحی سایت توسط یک آژانس طراحی سایت

سرمایه گذاری در طراحی وب سایت حرفه‌ای به افزایش فروش برای کسب و کارتان کمک می‌کند. با ایجاد یک سایت با طراحی زیبا، مخاطبان خود را برای مدت طولانی‌تری درگیر و علاقه مند به صفحه خود نگه می‌دارید. اصلاح طراحی سایت شما می‌تواند پروژه بزرگی باشد، اما eBgroup می‌تواند این کار را از لیست کارهای شما حذف کند.

با تیم متخصصان طراحی سایت eBgroup، می‌توانیم به شما کمک کنیم تا وب سایتی بسازید که دوست دارید. با ما بصورت آنلاین یا با شماره 44944206 – 021 تماس بگیرید تا با یک استراتژیست در مورد خدمات طراحی وب ما صحبت کنید!

5/5 - (21 امتیاز)

اشتراک گذاری

1 دیدگاه دربارهٔ «تاثیر طراحی سایت بر افزایش فروش»

  1. احمدنیا

    طراحی سایت برای دیده شدن کسب و کار خیلی عالیه در صورتی که یک شرکت خوب طراحی کرده باشه.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرور

مطالب مرتبط

برندسازی کلینیک پزشکی

برندسازی کلینیک پزشکی

برندینگ یکی از عناصر کلیدی در موفقیت هر سازمان و تجارت است، حتی در زمینه‌ی کلینیک‌های پزشکی. در این مقاله، به بررسی اهمیت و اجزای

فیجیتال مارکتینگ

بررسی فیجیتال مارکتینگ

آیا تا کنون کالایی را آنلاین خریده و انتخاب کرده‌اید که در فروشگاه آنرا تحویل بگیرید، یا یک کد QR را در فروشگاه اسکن کرده‌اید

پیمایش به بالا
بپرس
1
چت با ما
چت با eBgroup
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟