موفقیت در تحول دیجیتال

فن آوری های دیجیتال در تغییر شکل چشمگیر صنعت موثر بوده است. بسیاری از شرکت ها برای تغییر در مقیاس بزرگتری تلاش می‌کنند تا با به دست آوردن مزایای این روند به رقابت با رقبا بپردازند. در یک بررسی جهانی جدید در مورد تحول دیجیتال ، بیش از هشتاد درصد پاسخ دهندگان گفته‌اند که سازمان های آنها در پنج سال گذشته چنین تلاش هایی را انجام داده اند.

با این وجود موفقیت در تحول دیجیتال بسیار فرار است. در حالی که تحقیقات اولیه نشان داده است که کمتر از یک سوم تحولات سازمانی در بهبود عملکرد یک شرکت و حفظ این دستاوردها موفق هستند، آخرین نتایج نشان می دهد که میزان موفقیت در تحولت دیجیتال حتی پایین تر آمده است.

نتایج حاصل از نظرسنجی‌هایی که گزارش موفقیت را انجام می دهند، به 21 روش برتر اشاره می کند، و همه این موارد باعث می شود که یک تحول دیجیتال موفق تر شود.

این خصوصیات در پنج دسته قرار می گیرند: رهبری ، توانمندسازی ، توانمندسازی کارکنان، ابزارهای ارتقاء و ارتباطات. این دسته بندی ها نشان می دهند كه شركت‌ها از كجا و چگونه می توانند شانس خود را برای ایجاد موفقیت آمیز تغییرات دیجیتالی در كسب و كار خود بهبود بخشند.

آناتومی تحول دیجیتال

سوال این است که آیا تلاش تغییر موفقیت آمیز بوده است یا نه؟ نتایج جدید به چند ویژگی مشترک تحول دیجیتال امروزه اشاره می کند.

اول اینکه سازمان ها تمایل دارند هنگام ایجاد چنین تغییراتی به درون نگاه کنند. متداولترین هدف برای تحول دیجیتال، دیجیتالی کردن مدل عملیاتی سازمان است که توسط 68 درصد از پاسخ دهندگان ذکر شده است. کمتر از نیمی می گویند که هدف آنها راه اندازی محصولات یا خدمات جدید یا تعامل با شرکای خارجی از طریق کانال های دیجیتال بوده است.

تحول دیجیتال دامنه وسیعی دارد. هشت در ده پاسخ دهندگان می گویند تلاش های تغییر اخیر آنها شامل چندین کارکرد یا واحد تجاری یا کل شرکت است. علاوه بر این ، پذیرش فن آوری نقش مهمی در تحول دیجیتال ایفا می کند. به طور متوسط ​​، پاسخ دهندگان می گویند که سازمان هایشان از چهار فن آوری که از آنها خواسته ایم، استفاده می کنند، در حالی که ابزارهای سنتی وب اغلب به آنها استناد می شود و در اکثر این اقدامات از آنها استفاده می شود.

همچنین، نتایج حاصل از تحولات موفقیت آمیز نشان می دهد که این سازمان ها نسبت به سایرین فناوری های بیشتری را استقرار می دهند. این ممکن است ضد توجیه به نظر برسد، اما با توجه به اینکه مجموعه وسیع تری از فناوری ها می تواند منجر به اجرای پیچیده تر ابتکارات تحول و در نتیجه فرصت های بیشتر برای شکست شود، به نظر منطقی می‌آید.

اما سازمانهایی که تحولات موفقیت آمیز دارند، از سایرین احتمال استفاده از فناوری‌های پیشرفته تر، مانند هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و تکنیک های پیشرفته یادگیری ماشین عصبی را دارند.

اقتباس از : سایت مک کینسی

امتیاز شما post

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرور

مطالب مرتبط

تبلیغات کلیکی یا سئو

چطور باید به جای سئو تبلیغات کلیکی یا پولی انجام بدیم؟

چگونه به یک کسب و کار پیشنهاد کنیم به جای سئو، تبلیغات کلیکی یا پولی انجام دهد؟ آیا واقعاً نیازی به انتخاب یکی از اینها به جای دیگری برای بازگشت سریعتر سرمایه هست؟ ما در این مطلب به این سوالات پاسخ خواهیم داد. امروزه سئو خیلی شناخته شده تر است،

طراحی سایت با هوش مصنوعی

نقش هوش مصنوعی در طراحی سایت

طراحی سایت یکی از اصلی‌ترین عناصر حضور آنلاین هر سازمانی است. با توجه به این که وب‌سایت‌ها برای بیان نظر، ارائه خدمات، فروش کالا و خدمات و بسیاری از کاربردهای دیگر در دنیای اینترنت بکار می‌روند، ایجاد یک سایت موفق یکی از اولویت‌های کسب و کارها است. با توسعه فناوری‌های

افزایش مشتری کلینیک زیبایی

راه های جذب مشتری کلینیک زیبایی

کلینیک های زیبایی به عنوان مراکزی که به افراد کمک می کنند تا زیبایی و جذابیت خود را افزایش دهند، برای جذب مشتریان بسیاری از فرصت ها را دارند. با این حال، به دلیل رقابت شدید در این صنعت، کسب و کارهای موفق باید راه هایی را برای جذب مشتری

برنامه ریزی شبکه های اجتماعی

برنامه ریزی شبکه های اجتماعی: چگونه برای یک فصل خود برنامه ریزی کنیم؟

برای محتوای شبکه های اجتماعی خود به کمک نیاز دارید؟ در این مقاله، یک مدل برنامه ریزی شبکه های اجتماعی در Google Sheets، به همراه چند نکته مفید را توضیح می دهیم. به نظر می‌رسد برنامه ریزی محتوای شبکه‌های اجتماعی برای بسیاری از بازاریابان و صاحبان کسب‌وکار منطقه‌ای چالش برانگیز

بپرس
1
چت با ما
چت با eBgroup
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟