آموزش تبلیغات در گوگل

قسمت اول تبلیغات گوگل

اصول اولیه تبلیغات Google را یاد بگیرید

در این دوره، ما به آنچه تبلیغات گوگل می تواند برای کسب و کار شما انجام دهد ورود می کنیم

آنچه را یاد می گیرید:

چگونه تبلیغات گوگل می تواند به شما در برقراری ارتباط با مشتریان کمک کند

شما چکار انجام خواهید داد؟

رئیس شما فکر می کند تبلیغات آنلاین، بنابراین او از شما می پرسد که چه چیز در تبلیغات می تواند نشان دهد. به او را چه می گویید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر، هر کارت را انتخاب کنید

1- بله شما در حالی که آنها جستجوهای مرتبط در گوگل انجام می دهند می توانید به مشتریان برسید

2- بله شما به کاربران در یوتیوب و بسیاری از سایت های دیگر در سراسر اینترنت می توانید دسترسی پیدا کنید

Google Ads چگونه کار می کند؟

فرینا می خواهد کسب و کار خود را به رشد برای جذب مشتریان فراتر از هر روز ترافیک برساند. او برای راه اندازی تبلیغات خود تصمیم به استفاده از تبلیغات گوگل دارد، جایی که تبلیغات او ظاهر می شود، کنترل بودجه و بازدید از کسب و کار خود را شکوفا کند.

اولا، فرینا درباره اهدافش فکر کرده و تصمیم دارد فروش آنلاین برای تحویل گل را افزایش دهد، و او دوست دارد به مشتریان جوانتر برسد.

او تصور می کند که چه کسانی مشتریان آنلاین هستند و چگونه وقت خود را صرف اینترنت می کنند. او فکر می کند رسیدن به مردم محلی 20 تا 30 سال باید به فروش آنلاین او را افزایش دهد.

او برای هزینه روزانه خود تصمیم می گیرد که چقدر می خواهد در هر روز هزینه کند و بر اساس آن، بودجه کمپین را تعیین می کند.

هنگامی که کمپین خود را راه اندازی می کند، اولین تبلیغات خود را ایجاد و مطمئن می شود که تبلیغاتش مرتبط، و شامل یک لینک به وب سایت خود است و نیز فعال شده باشد.

بعد، فرینا هدف گذاری می کند. در این مورد، او تصمیم می گیرد تا افراد 20 تا 30 ساله را که در فاصله 20 مایل از فروشگاه خود زندگی می کنند، هدف قرار دهند.

هنگامی که کمپین به طور زنده اجرا می شود، تبلیغات فرینا در صفحات مربوط به جستجوی گوگل و همچنین در کنار محتوای مرتبط در سایت های در شبکه تبلیغاتی گوگل ظاهر می شود.

جوانان در جستجوی گل ها، آگهی های فرینا را می بینند و با کسب و کار خود ارتباط برقرار می کنند. مردم گلهایی را که میخواهند پیدا می کنند و فرینا دسترسی بیشتری به مشتریان بالقوه می دهد.

تبلیغات گوگل چیست؟

تبلیغات گوگل یک ابزار تبلیغاتی آنلاین است که به کسب و کارها کمک می کند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. شما آگهی آنلاین خود را ایجاد می کنید، به گوگل می گوئید که شما برای رسیدن به هدفتان چه می خواهید و تبلیغات گوگل بر آن چارچوب قرار می گیرد.

مزایای تبلیغات Google

حالا که ما اصول اولیه تبلیغات Google را پوشش دادیم، بیایید بفهمیم که تبلیغات گوگل بایست بدانیم از سایر گزینه های تبلیغاتی متفاوت است.

  • وقتی به تبلیغات اهمیت می دهید می بایست با مشتریان ارتباط برقرار کنید
  • هزینه های خود را کنترل کنید
  • بهبود عملکرد

آگهی های گوگل به شما نشان می دهد که چگونه بسیاری از افراد تبلیغات شما را می بینند، چه درصد از آنها از وب سایت شما بازدید کرده اند و حتی تعداد کلیک برای تماس با شما چه تعداد بوده است.

با استفاده از این ابزار پیگیری، شما حتی می توانید ببینید که فروش واقعی وب سایت شما به عنوان نتیجه مستقیم از تبلیغات گوگل چقدر می شود.

اگر می خواهید استراتژی خود را تغییر دهید، می توانید تبلیغات خود را متوقف کنید، کلمات کلیدی جدید را امتحان کنید، یا کمپین خود را متوقف کنید، و هر وقت که بخواهید، دوباره آن را شروع کنید.

اکنون که بیشتر درباره تبلیغات گوگل می دانید، بیایید برگردیم به رئیس شما.

او اکنون نگران آن است که اگر شما یک کمپین تبلیغاتی گوگل را شروع کنید، بودجه تبلیغاتی خود را با نمایش تبلیغات در سراسر اینترنت تخلیه کنید. کدام یک از ویژگی های زیر به شما کمک می کند تا هزینه های خود را مدیریت کنید و مانع از نشان دادن تبلیغ خود به طور گسترده ای شوید؟

کدام مورد از گزینه های زیر اعمال می شود ، انتخاب کنید:

  • اگر شما نیاز به زمان برای ارزیابی مجدد دارید ، می توانید کمپین خود را متوقف کنید
  • شما می توانید کنترل کنید که چه کسی آگهی شما را هدف قرار می دهد
  • با تنظیم حداکثر بودجه می توانید هزینه را کنترل کنید

خلاصه

در این دوره ما نحوه کار آگهی های Google و نحوه استفاده از مزایای منحصر به فرد آن برای مشتریان را بررسی نمودیم.

اکنون از خودتان بپرسید: چگونه تبلیغات گوگل به مشتریان شما کمک می کند؟ با ایجاد یک حساب کاربری ،شروع کنید.

آموزش تبلیغات در گوگل قسمت دوم

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرور

مطالب مرتبط

برندسازی کلینیک پزشکی

برندسازی کلینیک پزشکی

برندینگ یکی از عناصر کلیدی در موفقیت هر سازمان و تجارت است، حتی در زمینه‌ی کلینیک‌های پزشکی. در این مقاله، به بررسی اهمیت و اجزای

فیجیتال مارکتینگ

بررسی فیجیتال مارکتینگ

آیا تا کنون کالایی را آنلاین خریده و انتخاب کرده‌اید که در فروشگاه آنرا تحویل بگیرید، یا یک کد QR را در فروشگاه اسکن کرده‌اید

پیمایش به بالا
بپرس
1
چت با ما
چت با eBgroup
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟