Advertisements

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی مناسب می‌تواند برای موفقیت کسب و کار بسیار مهم باشد. در دنیای دیجیتال امروز ، تغییرات مداوم ، روندها و مفاهیم بازاریابی به طور مداوم در حال تحول است. کانال‌های جدید به طور مداوم در حال تغییر هستند، روش‌های جدیدی برای به اشتراک گذاری محتوا ظهور می‌کنند، خدمات جدید توسعه می‌یابد و ویژگی‌های تجارت الکترونیکی جدید و جدیدتر می‌شوند و این در حالی است که موتورهای جستجو دائما الگوریتم‌ها را به روز می‌کنند.

((فرمول برنده امروزتان ناگهان فردا منسوخ می‌شود))

بازاریابان ما بخشی از گروه تخصصی کسب و کار الکترونیک ما هستند و با توسعه دهندگان، مشاوران، مدیران پروژه و طراحان ما که همیشه در تلاش برای تهیه یک راه حل جدید تجارت الکترونیکی هستند ، همکاری می کنند.

صرف نظر از اینکه ما با آنالیز، CRO ، بهینه سازی موتور جستجو ، بازاریابی موتور جستجو ، آزمایش کاربر یا هر چیز دیگری کار می کنیم ، همیشه هم ذهن‌مان را برای راه حل خاص شما به کار می‌گیریم. ما در درجه اول متخصصان کسب و کار الکترونیک هستیم ، بنابراین راه حل را می فهمیم و دسترسی مستقیمی به منابعی که می توانند تئوری ها را سریعاً تأیید یا از بین ببرند، داریم.

ما می توانیم از وقت خود برای انجام کارهایی که استفاده کنیم در نتیجه آن یک چیز است: بهتر شدن شما


خدمات تخصصی دیجیتال مارکتینگ در eBgroup

eBgroup با استفاده از بازاریابی نسل ۴ و با تلفیق بجا و استراتژیک ابزارهای مارکتینگ در کسب وکارتان ایجاد معجزه و راه شما را برای نفوذ در قلب مشتری هموار می‌کند.

خدماتی که ما بصورت تخصصی به شما ارائه می‌دهیم:

سفارش

سئو سایت

امروزه اکثر مردم برای تامین نیازهای خود به اولین فضایی که سر می زنند موتورهای جستجو مثل گوگل است . بدیهی است که کسب‎وکارهایی که در صفحات اول گوگل هستند مورد بازدید بیشتری قرار می‌گیرند و امکان فروش بیشتری نسبت به رقبای گمنام خود دارند.

اطلاعات بیشتر

رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی

یک از روش های موثر در دیجیتال مارکتینگ استفاده از شبکه های اجتماعی است که به دلیل حجم بالای مخاطبین و امکان ارتباط اسان با انها این روش در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.


ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ روشی اصولی برای کنار خود نگه داشتن مشتریان و مخاطبان شما و تبدیل آنها به مشتریان وفادار است . به طور کلی ایمیل مارکتینگ، فرم تکامل یافته و دیجیتال مارکتینگی شیوه سنتی بازاریابی پُستی است

می‌توان ایمیل مارکتینگ را یکی از ارزان‌ترین ابزارهای تبلیغاتی دانست و کسب و کارهای دیجیتال نگاه ویژه ای به این نوع بازاریابی دارند

eBgroup با طراحی قالب و محتوای مناسب اقدام به ارسال ایمیل هدفمند به شکل انبوه می‌کند. اگر ایمیل مارکتینگ به شکل اصولی انجام شود موجب افزایش مشتریان وفادار شما می‌شود و در صورت ارسال ایمیل‌های متوالی و بی‌ارزش می‌توانید مشتریان را از دست داده و همچنین به اعتبار برند خود لطمه وارد کنید.


تبلیغات کلیکی

امروزه تبلیغات کلیکی به دلیل سریع بودن، هدفمند بودن، قابل اندازه گیری بودن و قابلیت شخصی سازی کردن بسیار رواج پیدا کرده است


سفارش

اجرا شده توسط: گروه کسب و کار الکترونیک
کمپین #کرونا_قویترمان_کرد
* مشاوره و آنالیز رایگان کسب و کارهای آسیب‌دیده
* کمک به کسب و کارها برای ورود به فضای آنلاین
* توانمندسازی و پرورش تفکر دیجیتال
* تخفیف به کسب و کارهای آسیب دیده در تمامی خدمات
* پایش فرآیند انجام کار
* و امکانات دیگر ...
عضویت خبرنامه
برای اطلاع از آخرین اخبار اکنون عضو شوید
اطلاعات شما بصورت محرمانه نزد ما خواهد ماند.