ده کسب ‎و‎ کار پر‎ رونق سال 2022

Home » بلاگ » مقالات » ده کسب ‎و‎ کار پر‎ رونق سال 2022

کسب و کارهای پر رونق 2022
کسب و کارهای پر رونق 2022

پیش بینی ده کسب و کار پر رونق سال 2022

پایگاه اینترنتی مشهور “یو. اس. نیوز“، پیش‌بینی کرده در سال 2022، کسب‎ و‎ کارهای زیر، ایام پر‎ رونق و شکوفایی را تجربه خواهند کرد:

پردازش داده‌های انبوه

گردآوری، ذخیره‌سازی و تبدیل داد‌ه‌های انبوه به تحلیل‌ها و بینش‌های کاربردی مورد نیاز برای اخذ تصمیمات بهتر و انجام اقدامات موثرتر. بعنوان مثال پلتفرم‌های تجزیه و تحلیل وب سایت مانند Semrush

دنیای رمز ارزها

رونق رمز ارزها و افزایش اعتماد و حجم معاملات در این بازار مالی باعث می‌شود در سال 2022 به رشد خود ادامه و بازار ر رونقی را داشته باشد.

مشاوره و روان‎درمانی

بعد از پاندمی کرونا و فروکش کردن این پدیده، سلامت روانی مردم در کنار سلامت فیزیکی آن‎ها و نیاز بیشتر به مشاوره در حوزه خانواده، اقتصاد و ازدواج اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

پژوهش‌های علمی

در میان کسب و کارهای پر رونق سال 2022، نیاز به محققان با کیفیت به‌ویژه در حوزه‌های بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی و رباتیک بیشتر خواهد شد.

مهندسی کامپیوتر

فراگیری کرونا نیاز به طراحی وب‌سایت، حضور در شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات دیجیتال، رقابت در اینترنت، رایانش پرسرعت، بی‎سیم و امن در سازمان‌ها و اتکای کمتر به انسان در سال 2022 به عنوان بستری برای کسب مزیت رقابتی شناخته خواهد شد.

دامپزشکی

علاقه‌مندی و محبوبیت بیشتر نگهداری حیوانات خانگی توسط مردم و نیاز آن‎ها به دریافت خدمات دام‎پزشکی در این زمینه این کسب و کار را در سال 2022 پر رونق تر خواهد کرد.

علوم محیط زیست و حفاظت از آن

افزایش مدل‌های کسب و کار مبتنی بر نسل 4 مارکتینگ و نگاه به ساختن جهان بعنوان جایی بهتر برای زندگی، اهمیت بیش از پیش استفاده بهتر از منابع زمین، انرژی سبز، خانه‌های هوشمند و مواردی از این دست را در سال 2022 بیشتر خواهیم دید.

مراقبت‌های بهداشتی و سلامتی

دوران پساکرونا باعث افزایش تقاضای بالا برای پرستاری، مراقبت و نیازهای پزشکی مانند چکاپ‌ها که در زمان پاندمی کرونا به تعویق انداخته شده و مواردی از این دست رونق بیشتری بگیرند.

مدیریت

نیاز به مدیرانی اثربخش و کارا در حوزه‌های مختلف صنعت برای ایجاد رشد اقتصادی مناسب حتی در زمان بحران‌هایی مانند کرونا افزایش بیشتری پیدا خواهد کرد.

کارآفرینی

نیاز به نوآورانی با قدرت راه‌اندازی کسب‎‌و‌کارهای نوین و مبتنی بر فضای دیجیتال با هدف حل مشکلات مردم، به جای استخدام شدن و کار برای دیگران افزایش خواهد یافت.

5/5 - (21 امتیاز)
اشتراک گذاری:
یک دیدگاه درباره
  1. بعضی از کسب و کار ها بسیار پر رونق شدن و بعضی ها اصلا وضعیت خوبی ندارن باید خودشان رو بروز کنند تا بیش اندازه آسیب نبینن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.