پایش اثربخشی

صفحه اصلی / پایش اثربخشی
Advertisements

پایش اثربخشی

داده ها و فناوری هسته تحول دیجیتال هستند اما اینها برای رفتن به سمت تحول دیجیتال کافی نیستند. صنایع به طور چشم گیری پیشرفت کرده اند و بسیاری از شرکت ها در مقیاس های بزرگ در حال رشد کردن هستند که این نیاز به پایش اثربخشی فناوری را الزامی کرده است.

تحول دیجیتال فقط مختص فناوری ها نیست بلکه مورد نیاز همه‌ی مدیرانی است که نیازمند ابتکار عمل برای رقابت می‌باشند.به منظور دستیابی به اثربخشی بیشتر در این حوضه همه مشاغل باید از طریق شناسایی و استفاده از ابزارهای دیجیتال جدید ، به تکامل مدل کسب و کار بپردازند و بهترین ایده را برای تحول دیجیتال در سازمان انتخاب کنند.

پایش فناوری دیجیتال و تحول دیجیتال در سازمان باعث تعادل قدرت بین مشتریان و سازمان می‌گردد. مشتریان از قدرت دریافت اطلاعات بیشتر و انتخاب بهتر و مناسب تر و سازمان از دستیابی به وضعیت اقتصادی مناسب تر برخوردار می‌شوند.

هر صنعت و کسب و کاری فرصت دستیابی به فن آوری های دیجیال را دارد چنانچه از فرصت های پیش رو استفاده نکند مستلزم آن است که در حاشیه تماشاگر پیشرفت و تحول رقبا و تغییر قوانین کسب و کار و مطابقت آن ها با تحول دیجیتال باشد.


از نتایج اثر بخشی تحول دیجیتال در سازمان میتوان از مواردی مانند: ایجاد روابط عاطفی و مستمر با مشتری ،، ، اخذ تصمیمات مبتکرانه در بحران نام برد.


خدمات تخصصی پایش اثربخشی فناوری در eBgroup

eBgroup می تواند شما را با بهترین فناوری های کاربردی کسب و کارها آشنا و راهنمایی های لازم را از شروع تا پایان برایتان به همراه بیاورد.

خدماتی که ما بصورت تخصصی به شما ارائه می‌دهیم:

  • تمرکز بر ارزش ‌های مشتری
  • ایجاد بسترهای مناسب برای رقابت و مشارکت
  • کمک به اخذ تصمیمات مبتکرانه در بحران


کمپین #کرونا_قویترمان_کرد
* مشاوره و آنالیز رایگان کسب و کارهای آسیب‌دیده
* کمک به کسب و کارها برای ورود به فضای آنلاین
* توانمندسازی و پرورش تفکر دیجیتال
* تخفیف به کسب و کارهای آسیب دیده در تمامی خدمات
* پایش فرآیند انجام کار
* و امکانات دیگر ...
عضویت خبرنامه
برای اطلاع از آخرین اخبار اکنون عضو شوید
اطلاعات شما بصورت محرمانه نزد ما خواهد ماند.